Tarzan legendája

The Legend of Tarzan

2016.11.22 csocsicsoda

Nem volt rossz film, de nálam a hangulat és a látvány mentette meg a filmet. A története túl egyszerű volt.

2016.07.26 Karolyka

Nagyot csalódtam sajnos ebben a filmben. Pedig nagyon vártam a jobbnál jobb előzetesek és hírek miatt. Premier előtt néztem, és láttam hogy nem csak én csalódtam benne. Nem mond semmi újat és csak a csodás látványra, animációra épít.

2016.07.01 punktum

A látvány, a képek, a tájak igazán csodásak, de történet eléggé kiszámítható és nagyon közhelyes. Kár érte.

2016.09.17 krazucsi

Izgatottan ültem be a moziba erre a filmre, de sajnos csalódnom kellett. Nem tudta felkelteni az érdeklődésemet a film, a színészek sem voltak túlságosan jók. A látvány elment. Ami tetszett, hogy a sztori nem úgy indul, mint egy hagyományos Tarzan történetet, tehát tud újat mutatni az eddigiekhez képest.

2019.11.07 freeman

Király film

2016.07.15 alien007

Ha egy ekkora klasszikus ki tudja hányadik feldolgozását ülök le megnézni, akkor jól tudom, hogy a tudom, hogy a történet nem lesz meglepő, sőt kiszámítható lesz bizonyos fokig. Ami érdekes ebben az esetben, a látvány, a színészi játék és a karakterek kidolgozottsága, ezek pedig a legnagyobb mértékben rendben voltak.

2016.11.02 Falkenheim Zoltán

Gyenge történet, unalmas lassú film. Ezt az évet is úgy zárom hogy nem láttam egy normális filmet!