Tarzan legendája

The Legend of Tarzan

2019.03.31 Csillagpor

Hát ez ritka gyenge lett sajnos. Pedig a szereplőgárda, Margot Robbie és társai miatt sokat vártam, de mintha már ők is feladták volna az esélyét, hogy értelmeset, maradandót alkossanak. Nem értem, hogy egy jó történetet, alapanyagot hogy tudtak ilyen unalmasan és érzelemmentesen tálalni. Egyszernézős csak sajnos.

2018.04.11 Annuska

Aki soha semmilyen filmet, sorozatot, mesét nem látott Tarzanról, annak biztos egy érdekes történet volt, de szerintem nincs olyan ember a földön. Így semmi újat nem kaptunk!

2016.09.17 HannaK

Gyerekmese volt. Unalmas és kiszámítható, csak a látványra mentek a készítők.

2016.07.17 hell.l

Hát nem olyan lett, mint amire az előzetes alapján számítottunk. Sokkal kidolgozottabb is lehetett volna a film. A visszaemlékezések kifejezetten zavaróak voltak.

2020.09.10 HanGa

Korrekt film látványban egészen izgalmas, de a története picit egyszerű. Egyszer nézős darab.

2016.08.05 Timike

Nagyon gagyi lett sajnos a története, semmi sem történik benne. A látvány dob rajza valami, de még így is csak egy gyenge hármas.

2017.05.02 Olivér Rózsa

Jónak tünt hogy megcsinálják komoly új filmbe a tarzant kicsit újragondolva, de a köuzepére már elfáradt a film és elég vontattotá vált. Kár érte. 3csillag.

2016.10.08 Hablaty

A kor elvárásainak megfelelő mese, bár úgy érzem, hogy hozhattak volna bele több újdonságot az eredeti történethez képest.

2016.08.13 cinderella

A bemutatója alapján arra számítottam, hogy az elejétől mutatja be a történetet, de azt csak párhuzamosan lehetett látni, ami számomra kifejezetten zavaró volt. Ez egy második résznek elment volna. Viszont látványban igen gazdag, ami valamennyire kárpótolt.

2017.03.03 Acropolis

Jó rendezés, profi színészek és nem mellesleg a sztori legjobban feldolgozott verziója ez véleményem szerint. Karakteresek a szereplők, hitelesek és jól alakítanak.

2017.08.27 T.Andras

Egyáltalán nem tudott lekötni a film és azt leszámítva, hogy Tarzan-ról szólt nem is tudnék sok mindent felidézni, pedig nem is olyan régen láttam. Csalódás volt.

2016.09.28 kozse48

Nem is tudom, melyik korosztály élvezné. Kisgyereknek durva, kamasz röhög, felnőtt sopánkodhat... Szereplői karakter nulla, történetszövés 10 pontból 1.

2016.08.24 Emma109

Nem egy szokványos Tarzan film, mert nem a dzsungelben történő kezdeti dolgokról szól. Egyszer érdemes megnézni.

2017.01.08 holnaputan

A történet egy nulla, ha a nőt nem rabolják el, ami annyira közhelyes, hogy borzalom, aki semmi sem történt volna. Feledhető alkotás amit, ha megnézel 5 perc múlva ár el is felejted, hogy láttad.