Ted 2

Ted 2

2015.09.23 hsanya182

Barátnőmmel néztük, szerinte nem vicces, a papucs férfiaknak való akik tudnak rajta nevetni, mert TED a férfi, aki kimeri mondani mit is gondol valójában. Aztán mikor Mark Wahlbergen landol egy egész polc tárolt sperma, akkor megtört a jég, azt mondt... Több

2016.04.18 andor50

Párszor sikerült felnevetni közben, mert azért Seth McFarlaine humor elég erős, és elég polgárpukkasztó. De sajnos azok a poénok bőven elfértek volna mondjuk a Family Guyban, nem kellett volna csinálni hozzá egy béna Ted 2-t. Mert bizony a történet é... Több

2017.07.22 Lonka

Eléggé hasonlított az elsőre a történet felépítése, de elnéztem neki. Helyenként humoros, de a beszélő káromkodó macitól nem tudok elvonatkoztatni. Nem lett a kedvencem.

2016.06.20 Timcsi

Engem annyira nem varázsolt el, mint az első rész. Annyira humorosnak sem találtam és a beszélő maci sem volt már nagy szám.

2021.08.10 stewie_griffin_2005

Az első résztől ugyan kicsivel gyengébb, és néhány poén erőltetett, de még így is egy jó vígjáték. Tedet nem lehet megunni. Talán picit feleslegesen lett hosszabb a film az első résztől. 8/10

2019.04.30 petraszab

Imádom a szériát. Helyes és humoros sztori, néhol kicsit pikáns. Villámtesók!

2017.10.14 kevelin

Sokkal bugyutább mint az első rész. remélem nem lesz belőle több. Nekem nem tetszett. Bugyuta, idióta, alpári

2016.08.04 VFTS

Nem lett olyan jó, mint az első rész volt. Vannak benne jó poénok, de egy két ízléstelen is bele került a filmbe. A történet egy kicsit olyan se eleje se vége jellegű. Ezektől eltekintve azért érdemes egyszer megnézni.

2019.01.06 szabomarc

Az első rész után nekem személy szerint csalódás volt ez a film, de összességében egyszer meg lehet nézni, élvezi az ember, de az első fényévekkel jobb lett...

2016.04.19 D. Shaday

Sajnos csak az első fele hozta maradéktalanul azt, amit vártam tőle. Utána túlságosan előtérbe kerültek a fantáziátlan, olcsó poénok, a történet is elvesztette az egyensúlyát. Kár érte, mert lehetett volna egy igazán színvonalas folytatás.

2016.08.18 Timike

Jó volt, jó volt, de az első rész mindenképpen nagyobbat ütött. A beszélő medve sem nagy szám már, de azért vannak benne ütős poénok.

2016.02.06 Nathan03

Nagyon jó lett a folytatás is mit ahogy az első rész is nagyon jó volt. Ted mackó még mindig nagyon poénos, Mark Wahlberg is hozza a formáját. Aki szerette az első részt annak ez a rész is tetszeni fog.

2016.10.23 vivikejencikelara

Igaz sok benne a trágárkodás, a drog, de én még mindig szeretem a kicsi mackót. Sok poénnal, érdekes szituációkkal mint pl (g*nyóhétfő). Kicsiknek semmi képpen nem ajánlom, de felnőtteknek bele a jóba. Tuti film.

2017.11.28 a-arnold

Nekem ez a 2. rész jobban tetszett. De mindkét rész nagyon jó. Ennél a 2. résznél felváltva van vicces és drámai jelenet, de szerintem nagyon ott van a szeren ez a film.