Ted 2

Ted 2

2023.03.19 drg0602

Na, egy újabb jó kis vígjáték, ahol a maci megint irtó aranyos, olykor durván adja elő magát. Mark Wahlberg jó teljesítményt nyújt az egész film alatt. De film alatt feltűnnek olyan színészek is, mint Morgan Freeman és Liam Neeson, és ők is szuper jó... Több

2015.08.17 dulkap

Én azt kaptam tőle amit vártam, kicsit talán több drámával, mint amennyire szükség lett volna. Kissé önismétlő voltak a szituációk, de ez már a Reszkessetek betörők 2-ben sem zavart annyira. Viszont a poénok és a rengeteg utalás nagyon ott volt és én... Több

2017.05.02 mamiéstöti2

Az első rész sokkal jobb volt, mindenki Ted-né a plüssmaci változat megjelenését várta, a káromkodás ész nélkül és a az eget verő marhaságok most sem maradhattak el.

2017.04.10 indingo

nem lett gyengébb, mint az első, csak ott már megszokta az ember, hogy beszél a maci, meg trágár is. Itt a második részben is ez volt a fő elem, a történet pedig másodlagos.

2016.05.27 Bogi87

Az első rész az egyik kedvencem, ezért nagyon vártam a folytatást, de elmaradt az előzetes elképzeléseimtől.

2017.09.13 Deku

Minden kedvem elment a filmezéstől. Konkrétan a végéig kerülgetett az unalom. Látványilag rendben volt és ez az egyetlen jó dolog ebben a filmben meg talán még a háttérzenék de semmi több.

2015.07.26 kabel

Ez film nagy hasonlóságot mutat a Hangover 2-vel. Mindkét film felhasznál elemeket az előző részekből és mindkét film jóval kevésbé humoros, de annál extrémebb mint az eredeti filmjeik. A Ted 2 alig tartalmaz érdekes és újszerű vicceket. a humor nagy... Több

2017.10.17 Szilonka

Mondanivalója nincs a filmnek azt, ne is keressük de egy kedvelhető vígjáték. Picit beteg néhol, de vannak benne nagyon vicces jelenetek is. Marknak nagyon jól állt a szerep.

2016.09.10 puffancshercegnő

Az első film szerintem jobb volt, de akinek az tetszett, ez is tetszeni fog. Jók benne a poénok, nem kell túlgondolni, csak egy egyszerű szórakoztató film, nem is törekszik másra.

2017.11.21 Bazzzsi

Nekem az első részben több meglepetés volt. A történetét is jobban élveztem, hogy volt benne kitekintés a gyerekkora meg a barátság kialakulására. Ez se volt rossz azért.

2019.05.12 Ms. Akárki

Az első rész sokkal jobb volt. Gyenge történet, poénok már az előzetesben szinte az összes lelőve. Egy két momentum van a filmben ami miatt érdemes volt megnézni, de sajnos kevés hogy többszörnézős legyen. Nem egy maradandó filmalkotás de el lehet rajta szórakozni ha nincs épp más.

2018.12.07 harnas1207

Az első rész se tetszett, a második sem lett túl nagy eresztés. Szerintem ez az élő macis téma sokkal jobb poénokat és történetet érdemelt volna. legalább 3 részt meg lehetett volna velük tölteni.

2016.05.09 TomÁcs

Az első sokkal jobb volt, itt már nem lepődik egy az ember egy beszélő plüss macin. Azért ez is egy kellemes és ütődött film lett.

2019.12.10 VvV

Az első rész hangulatát tudta hozni. A poénok helyenként még ütősebbek és agyamentek voltak, mint korábban. TED hatalmas karakter.