Ted 2

Ted 2

2016.05.09 deneslau

Tipikus családi vígjáték, de mégis inkább felnőtteknek szóló mese. Az első részhez képest nekem jobban tetszett, jobbak a beszólások és maga a történet is . Érdemes megnézni, mert kicsit más, mint az átlag vígjátékok a nmaci miatt :)

2015.10.20 Blindspot

Bravúros lett a film. Konkrétan azt se tudtam hirtelen, hogy hova kapjam a fejem. Egyszerűen teljesen magával ragadott a világ, amibe volt szerencsém betekintést nyerni. Ennyire nem sok film ragadt még el.

2016.10.16 kernernoemi

Szerintem nevm nagyon van olyan film, amibe belevisznek egy játék figurát, vagy mint most eggy plüss mackót, és túlságosan jó lenne. Nem jött át a film, ahogyan az első része sem.

2016.09.02 Nnoorraa

Aranyos, pörgős vígjáték, de összességében semmi extra. Ahhoz képest hogy hogyan beharangozták kissé csalódás volt, de azért nézhető. Átlagos, közepes film.

2016.07.24 Igob1

Már az első rész is elég gagyi volt sajnos, de a nézettségi adatai miatt sajnos szinte rögtön berendelték a második rész leforgatását. Az alapötlet tetszik, de nekem sok helyen feleslegesen alpári humorú és undorító. Kb két poén ha van benne.

2015.10.28 krysn95

Tényleg jobb az első rész. és nem azért mert ott még megvolt az újdonság ereje hanem mert kevésbé volt alpári. Mindazonáltal így is hozza amit ígér és Seth munkája mindig plusszal indul nálam. Ha az első tetszett ne hagyd ki ezt se. Villámtesók jee

2016.11.22 csocsicsoda

Az 1 nekem jobban bejött, ez se volt rossz, sőt volt olyan rész ahol sírva röhögtünk de az azért jobb volt.

2016.08.23 beus1987

Az első rész nagyobbat ütött, de ez is azért nézhető kategória, bár halszemű Amanda Seyfriedtől kiráz a hideg.

2015.10.31 katalin19

1. része nekem vagányabbnak tűnik. Viszont jó sokat nevettem ezen a filmen is. Poénok jók voltak benne. A szereplők voltak kicsit furák nekem némelyik. Attól függetlenül jó.

2015.10.12 Pillcsi

Szerintem ez a rész is ugyanolyan jól sikerült mint az első.Nagyon jókat nevettem.Jópofa ez a maci ahogy beszologat a haverjának.A női főszeteplő is szimpatikus volt.

2015.10.20 J.Fatime

Tökéletesen szuper volt ez a része is a filmnek ugyanúgy mint ahogy az első. Ezt a macit nem lehet megunni és Markot se. A legnagyobb alakítás a kb. 2 perces szerepével Liam. Viszont azt nem értem meg,hogy sokan úgy veszik ezt a filmet mintha valami ... Több

2017.08.28 ocskol

Míg a Ted a kedvenc filmjeim közé tartozik, a folytatás sajnos nem sikerült olyan jóra, mint amilyenre számítottam. Nem tudtak a készítők igazán jó poénokkal előrukkolni, ezért a korábbi sikerét próbálták meglovagolni.

2016.06.25 punktum

Nekem ez a második rész nem tetszett annyira, mint az első, picit erőltetettek voltak a poénok.

2016.07.31 Fanni11

Erre szamitottam megkaptam kell ennel tobb? Remek ajanlom mindenkinek!!! Nagyszerű, szórakoztató vígjáték!