Ted 2

Ted 2

2016.02.23 BlaBlaBla

Egynek elmegy, a maci most is nagyon kemény! Vannak benne vicces és kevésbé vicces jelenetek is a történet feledhető. Az első rész szerintem jobb volt.

2015.11.02 Vivi02

Huncutabb a film második része. Ted itt még jobban kitett magáért. Beköpései meg maradtak. Viszont kényelmesebb világban él. Hihetetlen, hogy egy maci is házasodik :D

2018.01.04 Dius0520

Ez a rész nagyon gagyira sikeredett :( Az első sem volt valami nagy durranás, de ez még azt a minimális várakozásomat is alul múlta.

2016.02.08 RobThe10

Huh. Az első rész hatalmas volt.. Ez már kevésbé. De egyáltalán nem volt rossz! Seth Macfairlane humorát nagyon bírom, megmeri azt csinálni amit gondol, megy a tisztelet neki! :D A film is jó volt, örültem hogy újra láthattam ezt a macit.

2015.09.12 Meeroz21

Kifejezetten tetszett ez a film. Egy ritka jó és kellemes film ez. Nem is igazán kell, sokat tegyek, hozzá. Érdemes megnézni és saját szemünkkel megtapasztalni mit is hoztak össze. Szerintem bőven átlagon felüli a kategóriájában.

2016.02.09 Dniel

A végét leszámítva, ez a film nagyon gáz... A történet egy hatalmas baromság, és a poénok, azok nem poénok!! Csak is káromkodós, alpáriság, semmi több. Sajnos már nem olyan volt mint az első.

2018.03.18 Onódi Zoltán

Az első rész hatalmas volt, de ez ahhoz képest kicsit erőltetett és gyengécske.

2016.09.28 Miss_Murder

Az első rész nálam hatalmas sikert aratott, ahogy a második rész is. Nagyon megszerettem a kis Ted karakterét, ebben a részben még jobban hozzám nőtt. Ez a rész nekem kicsit jobban is tetszett valamiét, mint az előző, pedig sokkal másabb lett. Nagyon... Több

2015.11.04 Katalin21

Teljesen másra számítottam. Furcsáltam , hogy egyes szereplők nem maradtak meg a filmben. A sztori kb majd nem ugyan az mint az 1. de mondjuk ez már valósságosabb is volt.

2015.08.18 evaka3355

Nekem sokkal jobban tetszett a 2. rész mint az első. Nagyon sok pén van benne. A maci hozza megint a formáját. Nagyon jó film! Biztos hogy sokszor meg fogom nézni! :D

2016.03.24 Kiccsi7

Jajj de mélyrepülés. Pedig az első rész tetszett, kifejezetten. De ez. Annyira erőltetett, nem tudnék egy jó poént sem kiemelni. Felesleges volt megerőszakolni ezt a filmet.

2015.11.26 Niki88

Jó jó de azért az első részén mégis többet tudtam nevetni. Azért a tweetereltem rész ütött :) Amanda pedig egyszerűen bájos. Kicsit már sok volt a füvezés,tépjünk be rész.Liam rövid jelenete volt a legnagyobb királyság!

2016.01.26 golyo95

Az első rész után ettől sem vártam sokat, és hát jól tettem. Nem az én humorvilágom ez, de aki, Family guy -t szereti az nézze meg sokszor és nevessen. Nem tetszett, de ha választanom kellene, akkor inkább ez a rész.

2015.11.26 Elemer.K

Ugyanolyan nagy baromság mint az első része,de pont ez a film lényege a fű,a trágákodás és ezért lehet kedvelni ezt a filmet.Kivételesen van benne egy szimpatikus ügyvédnő is,de Ted barátnője eleg idegesítő buta nő.