Ted 2

Ted 2

2015.11.04 Ragemarci

Vannak benne ütős beszólások, de nem szakadtam meg a röhögéstől. Olyan középszar.

2016.07.12 hejnekem

Úgy emlékeztem, hogy az első részt egyáltalán nem szerettem, de ez kifejezetten tetszett, sokat nevettem rajta. Talán ráveszem magam, hogy megnézzem az elsőt, mert angolul egy igazán vicces, szórakoztató film, ha szereted a rendező humorát.

2017.02.03 Sem Rorrey

Ugyanarra a sorsra jutott, mint szinte minden folytatás, de így is kiváló film. A jogok kérdését feszegetve kissé komolyabb lett, mint az első rész, de így se kell komoly drámára gondolni. Nekem tetszett.

2015.08.25 pisti18

Morbidabb,drámaibb,szórakoztatóbb mint elődje. Bár a kritikai visszhang nem ezt tükrözi, de számomra jobban sikerült alkotás volt a ted 2, mint az első.

2016.10.10 Hablaty

Nekem ez a rész is ütött, jók voltak a poénok és a szereplők. A történet kedvelhető.

2015.10.01 AE1205SB

Nekem ez a film már sok! Volt benne néhány jó kis poén, de a trágárság és az erőltetett poén áradat, amit próbál képviselni az nekem nem jött be és az 1. részhez képest a történet se volt olyan jó.

2016.10.05 adamkatka

Ahogyan az első rész, ez sem fogott meg igazán. Erőltetettek a poénok és a szereplők is inkább sablonosak és unalmasak mintsem egyediek vagy éppen igazi karakterek. Nem nagy durranás.

2016.04.25 mrfaktor

Az első rész minőségéhez nem ér fel, de még így is bőven ajánlható egy délutánra. Ted, a plüss továbbra is szolgáltatja a felnőtt vicceket. A téma is érdekes, ugyanis azért harcol, hogy embernek ismerjék el, és hozzá tudjon menni egy nőhöz. Elég morbid, de szórakoztató.

2018.01.03 edessszilvia

Amellett, hogy aranyos és jópofa a Maci, igen emberi is és jópofa, pont ettől válik a film izgalmassá és egyedivé. Szórakoztató, jópofa vígjáték, frappáns befejezéssel.

2017.07.08 miklosvaridori

Átlagos vígjáték, kb annyira tetszett mint az első része. Kicsit lapos, nem túl sok mondanivalóval, de aranyos, szerethető karakterekkel, kedves történettel.

2015.11.02 sztankobazsi

Egyszerűen borzadalom ez a film.Azt kaptam tőle amit vártam, Nem is értem miért kell ennyire a fellegekbe emelni, annyira szánalmasak benne a poénok,ugyan úgy mint az első részében, trágárkodás, meg ez a sztori is elég beteg, egy medvének gyerek, hát...........

2017.09.26 Bibabac

Egyszer nézős amerikai vígjáték. Az elsőért sem voltam oda, de abban még mindig több poén volt, ez már nekem eléggé erőltetettnek hatott. Ha van másfél órád, inkább nézd újra az elsőt.

2016.12.07 Szorcsik

A ted első része után egy kis csalódást éreztem, ugyanis ez a 2. rész közel sem volt olyan szórakoztató, mint az elődje, így nem tudom többre értékelni egy átlagos vígjátéknál. Viszont egyszer érdemes megnézni.

2016.11.10 kicsimano

Imádtam a Ted első részét, kismilliószor megnéztem, úgyhogy nagyon izgatott voltam, mikor megtudtam, hogy érkezik a folytatás. Sajnos nem vagyok maradéktalanul elégedett, nem hozta azt a színvonalat, amit az elődje, már nem tudott úgy megnevettetni, szóval csalódás volt.