Testcsere

Testcsere

The Change-Up
Olivia Wilde
Olivia Wilde

Mitch (Ryan Reynolds) és Dave (Jason Bateman) gyermekkori jó barátok, akiket az élet elsodort egymástól. Dave időközben menő ügyvéd lett, férj, és három gyermek büszke apja. Mitch agglegény maradt, egy örök gyerek. A két férfi kölcsönösen irigyli egymás helyzetét. Mitch szemében Dave mindent… Több

Premier (HU): 2011.11.24.

2024.03.04 Ари Шандор

Sudeikis :-)

Hát nekem is az jutott eszembe, hogy hozzá jobban illett volna ez a szerep. És lám, előttem valaki már megfogalmazta. NEM tudok igazán jó írni a filmről. De rosszat sem. Átlagos film, prosztó poénokkal. Ryan Reynoldstól megszokott, de más filmekben jobban áll neki. Ez nem lett igazán jó...

2017.05.05 mamiéstöti2

Humoros vígjáték, de eléggé egyhangú a története, a szereplő páros alakítása viszont egész nézhetővé teszi az egyébként is sokszor újragondolt alaptörténetet.

2019.08.17 indingo

A történet már ezerszer lerágott csont. A színészek jók voltak és akadt egy-két jó poén is. Az altesti poénok már nagyon unalmasak.

2017.08.17 Deku

Nagyon kevés jó poén akadt benne de leginkább egy unalmas többször eljátszott történet volt. Semmi értelmét nem fedeztem fel ennek a filmnek és rögtön az elejétől untatott.

2018.12.04 VvV

Azt kaptam tőle amit elvártam. Néhány humoros jelenete és egy kerek történetet.

Leslie Mann dublőrt használt abban a jelentben, amelyben lassítva kilibben a toalettre elvégezni nagy dolgát.Szerző: ps

Leslie Mann másodszor játszotta el a testet cserélt férfi feleségét. Korábban a Megint 17 (2009) című filmben láthattük őt hasonló szerepben.Szerző: ps

A filmben Leslie Mann és Olivia Wilde meztelenkedő jeleneteit digitális technológiával valósították meg, a színészek nem vetkőztek le.Szerző: ps

Hogy kevesebb adót kelljen a forgatással járó munkálatok után befizetni, a forgatás Los Angeles helyett Atlantában zajlott.Szerző: ps