Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Rögtönzött szerelem

(The Big Sick)

tomtom  2017. 11. 12.

Nem kérdés, novemberig kellett várni az év romantikus vígjátékára (drámájára). Parádés film egyszerre mély és vicces, szórakoztató és elgondolkodtató, a maga műfajában abszolút a legjobbak közé tudom sorolni.

FunBoi  2017. 11. 11.

Piszkosul jól szórakoztam ezen a filmen, pedig nagyon nem az fingós-böfögős poénokkal operáló vígjáték. Megvan a kellő mélysége, őszintesége és tisztasága, a műfaj kedvelőinek abszolút telitalálat lesz, a legjobb szívvel ajánlom.

cvölf  2017. 11. 10.

Vicces, megható, okos, helyenként szívszorító és nagyon profin, de lazán kivitelezett film a Rögtönzött szerelem. Abba, hogy ez a cím mennyire nem illik rá az angolt ismerve, inkább ki sem térnék, de na hagyjátok, hogy a címadás megtévesszen. LEgszívesebben visszamennék a moziba a következő vetítésre.

justynaw  2017. 11. 09.

Az jut elsőre eszembe, hogy ha össze kéne foglalnom két szóban, azt mondanám: tartalmas szórakozás. Minden megvan benne, ami egy ilyen filmet emlékzetessé tud tenni. Ezt be fogom szerezni DVD-n, ha megjelent.

Adeel Akhtar
Judd Apatow
Michael Showalter
Adeel Akhtar
Smoking Barrels: The Big Sick
Lehet benne értékelni azt, hogy nem a szokásos romkom mederben halad, vagy hogy be mer vállalni egy kisebbségi főhőst (és nem csak azért, hogy ezzel teremtsen magának célközönséget), de így sem több egy kellemes, korrekt limonádénál - ennél az élménynél ugyanaezen a vonalon a Master of None százszor többet ad.

7/10
Popcorn Project - Rögtönzött szerelem
Persze ne feledkezzünk meg, hogy romantikus vígjátékról van szó, és a Rögtönzött szerelemben sem romantikában, sem humorban nem fogunk hiányt szenvedni. A két nagyon-nagyon szerethető karakter szerelmi drámája fürdőzik a jobbnál jobb poénokban. Színpadon és színpadon kívül is. 8/10
Filmsomnia.hu - Rögtönzött szerelem
A Rögtönzött szerelem nagyon-nagyon szórakoztató, és nem utolsó sorban egy igen kellemes meglepetés is. Karakterei közül senki sem tökéletes, viszont mindegyikük igazán élettel teli és szerethető, talán pont ezért tud mindenki azonosulni valamelyikükkel. Mindenképpen ajánlom ezt a filmet, azoknak, akik szívesen megnéznének egy multikulti romantikus vígjátékot, ami aktuális kérdésekkel foglalkozik és műfajához képest üde, kreatív és mindemellett REMEK poénokkal teletűzdelt. 85/100

A film a főszereplő Kumail Nanjiani és felesége (a produkció társ-forgatókönyvírója), Emily V. Gordon megismerkedésének történetén alapszik.

A film produceri teendőit az a Judd Apatow látta el, aki olyan vígjátékokat vitt sikerre, mint Koszorúslányok, az Ananász expressz, vagy A 40 éves szűz.

A forgalmazási jogokért nagy harcot vívott a Sony Pictures, a Fox Searchlight Pictures és az Amazon Studios. Végül ez utóbbi nyerte a licitet.