Démonok között 3 - Az ördög kényszerített

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021.07.31 KCintia

Hát nálam ez nem teljesített jól

Láttam az összes filmet, de úgy érzem, hogy ez gyengébb lett. Szeretem a Démonok között részeket, de ez abszolút nem kötött most le. Ez jelenleg nálam csak annyira volt jó , hogy egy "könnyedebb" horrort láthattam. Nem volt számomra ijesztő sem (nyilván ízlések és pofonok).

2022.06.20 BoBamburg

Előző két részért (illetve az akárhány spin-offért) sem voltam túlzottan oda, de azért mindig ránézek kicsit megkésve a démonok között filmekre. Mély nyomot ez sem hagyott, egyszer meg lehet nézni, de semmi különös.

2022.05.03 drg0602

Ez a rész nem volt se rémisztő, se érdekes. Nem nagyon tetszett. Az előző két rész sokkal jobban elkészített film volt. Kár érte, mert lett volna potenciál benne. Így csak egy átlagos horrorfilmre sikeredett! 6/10

2021.10.16 herkedavid

Csalódás

Az előző két részhez képest messze a leggyengébb, leglassabb film. Nagyon szeretem a Démonok között univerzum filmjeit, így amikor megnéztem, csalódnom kellett, mert ennél sokkal többet is ki lehetett volna hozni belőle. A főszereplők még mindig nagyon jók, de pontosan azt mutatja be, hogy nem vihetik mindig el egymaguk a hátukon a filmet, ahhoz kell a jó sztori, a jó forgatókönyv. Sajnos ez most nem jött össze, talán legközelebb.

2021.08.06 Di Canio

Érdekes volt, de hogy ez igaz történeten alapul? Ahhoz már ez túl hihetetlennek tűnik nekem, ez már nem olyan, mint az előző részek, talán pont ezért tetszett, nem erre számít az ember.

2021.06.25 Dóra7.6

Méltó folytatása az első két résznek. Nagyon vártam a filmet már évek óta, féltem is, hogy emiatt csalódok, de kicsit sem. :)

2021.07.19 CsakEgyCsajszi

Ma néztük meg a moziban. Szerintem hasonló jó, mint a másik két rész. Borzongás volt, izgalom volt, a sztori jó. Megérte megnézni.

2021.06.16 Mihaly386611

Azt kell, hogy mondjam, nagyon jó film, rajongóknak mindenképp ajánlott, érdemes megnézni, méltó folytatása Démonok között 1-nek és a Démonok között 2-nek. Ajánlom, senkit nem beszélek le róla.

2021.08.17 freeman

Király film.

2021.06.03 pepmed

Fuh, gyerekek nagyon más mint az előző kettő, egyszerűen látni kell. Nem biztos, hogy mindenkinek bejön majd, de szerintem meg kell próbálni...

2021.06.10 boda34

Tudtam, hogy végtelenül félelmetes lesz, a Démonok között filmek mindig is tudták, hogy kell maximálisra emelni a borzongás, de ez mindegyik korábbin túltesz. :O

2021.06.25 Antalné Anett

Jó film. Nekem jobban tetszett, mint az első 2 része.

2021.06.17 Péter388773

szar

Nem annyira jó, mint az 1-2.