Kiút nélkül

No Escape

2016.10.19 stomachh

Igen jó akciófilm, végig lekötött, nagyon izgalmas menekülős mozi! Nem kerül be a legjobbak közé, de az akciómozik kedvelőinek mindenképpen érdemes megnézni.

2016.11.25 Borga

Nagyon mély nyomot hagyott bennem a film, egész idő alatt összeszorított kézzel ültem, a gyomromban és a torkomban gombóccal és vártam, mi lesz a vége. Igen sokkoló, feszült film.

2016.03.10 moov18

Sehol sem vagyunk biztonságban

Látványosan, hatásosan szemlélteti és tükrözi azt, hogy milyen rettenetes egy világban is élünk. Egy olyan világban, ahol igazából sehol sem vagyunk biztonságban. A téma erősen csábít arra, hogy írásomba említést tegyek a jelenlegi aktuálpolitikára, ... Teljes kritika

2016.03.06 Ragemarci

Tipikus amcsi katasztrófafilm, csak a természet helyett, itt a gerilla kommandó pusztít. Túl sok az utolsó pillanatos megmenekülés, ám néhol meg képes feszültségteremtésre.

2016.10.03 adamkatka

Sok volt a filmben az erőszakos jelenhet, ezt túlzottnak éreztem. Egyébként elsőosztályú, izgalmas, lebilincselő film, hiteles és átélhető a nagyszerű színészi alakítások és dramaturgia miatt.

2016.09.17 krazucsi

Ez aztán egy igen izaglmas, akciódús film lett, le a kalappal. Izgatottan vártam, mi kerekedik ki a történetből, nagyon pozitívan csalódtam a No Escape-ben.

2017.01.07 des.tiny59

Remek alkotás lett, bármikor szívesen újra nézném.Kellemes kis időtöltést nyújt az egész családnak. Azt gondolom, hogy ennél jobban nem tudták volna vissza adni amit kigondolt a készítő. Nekem legalábbis azt adta amit elvárnék egy ilyen szintű filmtől.

2016.11.24 Topicica

Sokszor kaptam azon magam, hogy visszatartom a levegőt, és görcsben áll a gyomrom az izgalomtól. Nagyon-nagyon jó film!

2016.10.13 Nimród77

Igen, ez egy 5 csillagos film. Lekötött, megszerettem a szereplőket, a végén még könnycseppek is kicsordultak a szememből. Ilyen egy jó film, egyik kedvencem lett, köszönöm hogy láthattam.