A védelmező

The Equalizer

2017.05.03 jozsagabri

Rég nem láttam ilyen jól felépített akciót, dramaturgiát, színészi játékot és összhangot. Nagyon frappánsak a megoldások, a jelenetek, a fordulatok jól felépítettek.

2016.09.16 Vviktor

Izgalmas, jól összerakott film. Komoly a történet és összetett, egyáltalán nem egyszerű. Érdemes megnézni, mert egy komoly film. Számomra nagy élmény volt moziban.

2015.03.28 Jozzsef

A gonoszak nagyon gonoszok, a főhős pedig annyira rendes, hogy attól cukrot lehet kapni, Teréz anya hozzá képest egy sorozatgyilkos, ami azért vicces, mert közben dugóhúzóval mészárol le fél tucat embert.

2015.02.11 S.Marika

Jó kis akciófilm ez - a maga módján kikapcsol, leköt, és "szórakoztat". Az egyik utolsó jelenetsorozat (ami Oroszországban játszódik), már erős túlzás szerintem, de amúgy határozottan "kellemes", két órás csihi-puhi (bár az első fél óra kicsit unalmas, utána viszont jól felpörög)!

2015.01.28 Balu

Nagyon érdekes filmnek tartom,végig leköti a figyelmemet!Szépen kidolgozott jelenetek,főleg,hogy még a lassításokat se sajnálták :D 5/5

2016.08.22 Macika

Igazi, pörgős akciójelenetekkel teli film, ami fordulatokban is gazdag, magával ragadó cselekményű. Végig izgalmas és cselekményes film, a szereplők alakítása profi.

2015.06.19 Kellangy

Elég jó sztori, izgalmas film, az elveihez ragaszkodó rosszfiú. Egyszer nézhető kategóriába sorolnám, de egyszer viszont érdemes megnézni.

2015.08.26 csongi888

Nekem nagyon tetszett a film, de aki pörgős akciófilm rajongó, annak lehet hogy nem fog tetszeni. Ez inkább az intelligensebb nézőknek készült. A bemutató elég torz képet ad a filmről, pont hogy nem az akciós részek a lényegek benne. Akinek van lelke, nem csak a lövöldözés kell neki, annak valószínűleg lenyűgöző lesz.

2016.05.11 Kutyus

Moziban láttam a filmet és nekem nagyon tetszett. D. Washington profin alakít benne. Fordulatos, nem kiszámítható film, amin lehet agyalni. Végig lekötött. Izgalmas.

2016.01.26 Kandurbaba

Kicsit túl aklciós, de tulajdonképpen ezt is vártuk a filmtől. Vin Dieselnek fekszik a szerep, jól alakít, meggyőző. Látványos, többször nézhatő film!

2015.10.28 Faarkaas

Tipikus akciófilm de a története is van. Reális és szókimondó. Nagyon jó választás volt a főszereplő színész. A karaktert mintha rászabták volna. Érdemes megnézni.

2016.04.28 Hektor6

Nagyon sokat ajánlották nekem ezt a filmet, hogy milyen jó és, hogy muszáj megnézni. Azonban nekem nagyon unalmas volt. Valamiért egyáltalán nem sikerült belekerülni a hangulatba, szóval én nem is izgultam semmi miatt a filmben. Kicsit lapos volt akciófilmnek, meg hosszú.

2015.03.24 piaf023

Denzel Washington megöregedett sajnos. De nagyon jó film A védelmező. Izgalmas, akciódús, nagyon élveztem, brutálisan erős akciófilm, Washington nagyon hozza az idős specialistát.

2015.11.26 Niki88

Újabb remek film Denzeltől.Szerettem és a női szereplő is Teri szimpatikus volt. Jó látni Denzelt ebbe a nyugodt,határozott szerepben amikor furfangos mozdulatok óriási sebet tud okozni másokon. Jó volt az akció is elég durva lett és legalább a címet is megérdemli valóban egy védelmező!