A védelmező

The Equalizer

2016.04.25 gazsika1978

Denzel nagy kedvenc , nekem tetszett ebben a filmben is. Egyszerre tud empatikus és kedves figurából, jéghideg gyilkoló géppé válni, ráadásul olyan természetességgel, amire csak a legjobb színészek képesek, ráadásul az akciókban is megállja a helyét... Több

2016.02.11 Rayman102

Még moziünnep alatt néztem meg és nekem tetszett. Nagyon bírtam a főszereplőt. Jó alakítás, kicsit durva akciójelenetek ,de aki szereti annak tetszeni fog.

2015.02.10 Lord British

A tavalyi év legjobb akciófilmje a John Wick mellett. Egyszerű alapsztori, de a megvalósítás nagyon jó. Végig pörög a film, a konfliktus után egy pillanatra sem áll meg, és élvezhető. Denzel tényleg badass, kicsit Bryan Millsre hajaz, Chloe Grätz Mor... Több

2015.05.18 a.edit63

Egyszer meg lehet nézni. A sztorival nem lenne gond, de sok az üresjárat, kissé vontatott a film. Nagyon hosszúra is nyújtották, ami nem tesz jót neki. D. Washington persze kitűnő, rá nem lehet panasz, de még így is csak egy erős közepes.

2015.11.04 sztankobazsi

Nekem nagyon tetszett a film, simán megérte a pénzét. Szerintem nem túl nagy meglepetést okozok azzal, ha azt mondom Denzel kiváló a főszerepben. Egyszerre tud empatikus és kedves figurából, jéghideg és atompontos gyilkoló géppé válni, ráadásul olyan... Több

2015.07.18 rhamus

Nekem annyira nem jött be. Túl lapos volt az én ízlésemnek, igaz egész jó jelenetek akadtak benne ennek ellenére maga a történet nem volt egy hűha, kategória. Max közepes.

2017.10.30 Zsuzsy

Akciófilm kategóriában a jobbak között van a film. Izgalmas, magával ragadó a sztorija és nem hagyott unatkozni. Színészi alakításban is profi film, nekem bejött!

2015.06.20 ElfRider

Nekem tetszett a film. A főhős azokat védelmezi, akik nem tudják magukat megvédeni. Jó lenne, ha a való életben is lennének ilyen fickók. Nekem végig lekötötte a figyelmemet, az akció jelenetek pedig kifejezetten pörgősek.

2015.06.09 Skarsh

A Védelmező se több, se kevesebb annál, ami. Tele van akcióval, vérrel, lövöldözéssel és verekedéssel. Denzel Washington remekül hozza a szerepét, az alaptörténet is izgalmas első blikkre. Egyszer mindenképp nézős, sajnos néhol vontatott és unalmas lesz.

2016.08.29 GaraiV

Izgalmas film, aminek van egy egyedi hangulata. Magával ragadó, feszült, izgalmas cselekmény. A színészek jó választásnak bizonyulnak a karakterekbe, hitelesen alakítanak.

2016.09.02 Nnoorraa

A sztori meglehetősen sablonos, de mégis izgalmas a film. Hitelesen, meggyőzően alakít benne Denzel Wasington, hozza a formáját, fekszik neki a szerep. Végig izgalmas.

2015.08.17 Norcsi59

Mondhatni hogy számos hasonló filmet láttam már, mégis élményt nyújtott. Denzel Washington ismét hozta a tőle megszokott profi alakítást. Izgalmas, igényes alakítás!

2016.11.22 csocsicsoda

Nem igazán értem mit akartak a filmmel, mi volt a mondani való. A történet több sebből vérzik és valahogy a vége se volt kerek.

2015.01.27 Pillcsi

Számomra végig érdekes volt ez a film,kellemes csalódás,bár hozzáteszem kicsit túúúl véres,kaszabolós de tetszett! :D