A védelmező

The Equalizer

2015.02.10 totli

Denzel papa ismét rendet rak, és most még keményebben, mint A tűzben edzett férfiban. Marton Csokas karaktere hatalmas lett. Ilyen egy igazi akciófilm, amiben nem csak az idióta lövöldözésekre mennek rá.

2017.08.13 JanneAhonen

Nem rossz film (bár nehéz is lenne elrontani), ugyanakkor úgy érzem, hogy ebben a "műfajban", avagy a már-már szuperhősközeli főhőst bemutató akciófilmekben van ennél jobb. A sztori elég lapos, főleg az eleje mely néhol már-már unalmas. A színészi te... Több

2015.11.28 Elemer.K

Danzel ismét remekelt.Nem kell,hogy mindenáron felhívja magára a figyelmet,mert ezzel a nyugodt,de okos,ötletes szerepével tökéletes karakter.Akció és verekedés volt bőven,néhol igencsak véresre sikerült egy egy jelenet.

2015.02.13 ChrisAdam

Kiszámítható, sablonos, de azért néha meg is tudott lepni, de a filmnek az elsődleges pozitívuma maga Denzel Washington. Ha egy olyan filmet készítenének, amiben egy széken ül, kemény nézéssel 2 órán keresztül, akkor az már zseniális lenne. Nem egy nagy film, de azért élveztem. Hármas.

2015.01.25 simi09

Kiváló akció-thriller... Denzel Washington szokásához híven zseniális.

2015.03.09 laszkov2

Azta! Óriási meglepetés a film,rég nem láttam ilyen tökéletesen felépített történetet,színjátszást,zenét,operatőri munkát EGYÜTT akció témában. Ritkán mondok ilyet,de ez alapmű lett ...

2016.02.20 ZiggityZag

Ez egy tipikusan olyan film, amit a kritikusok nem annyira szeretnek, de a nézők meg vannak vele elégedve. Megint csak azt tudom mondani, hogy ez így nagyon is rendben van. Van benne minden, amit egy akciófilmtől elvárhatunk, de sem több, sem kevesebb. Én bárkinek nyugodt szívvel tudom ajánlani, laza két órányi szórakozás.

2015.04.01 csusza

gazi akció film pont az ilyeneket szeretem már az elején lehet tudni mi lesz a vége,de ennek ellenére is lekötött és élveztem minden percét kivéve az elején a bevezető részt. Jó alakítás volt Denzel től. Várom a folytatást

2015.03.01 ch003067hd

Elmegy kategória... Kiszámítható az egész film.... Ha nagyon nincs mit nézni, akkor elmegy, de egyként uncsi.

2015.01.31 sanyika

Denzel Washington nagyon jó színész és ebben a filmben is látszik mennyire jó az alakítása. Ebbe a filmbe az tetszett nagyon hogy egy fiatal lányt ment meg a szörnyű életétől hogy új életet kezdhessen. Számomra 5/5 ér.

2015.01.25 dj.piszu

Ez a film olyan mint az Elrabolva, csak egy kicsivel rosszabb..

2015.01.26 kitka6

régen láttam már jó filmet, de ez egy nagyon jó film. denzel washington fantasztikusat alakít. teljesen ebbe a filmbe való. felépítésügyileg is rendben van, bár egy kicsit lassan indul be a film

2015.03.08 laca555

Nekem unalmas volt, túl hosszú és nem olyan pörgős. Sokkal jobb filmjei is vannak Denzel Washingtonnak, nálam ez nem jött át.

2015.07.30 aria76

És már megint Washington... Majdnem Kiképzés szinten van a film. :) Nekem tetszett. Mondjuk tőle azért el is várható a teljesítmény, több filmmel is magasra tette a lécet.