53% 169 szavazat

Hol nézheted

FILMINFÓ

Tartalom 1
Tartalom 2

Egy fiatal nő Japán "öngyilkos erdőibe" megy, hogy megtalálja elveszett ikertestévért, azonban az erdőben természetfeletti borzalmak várják.

Rendező: Jason Zada
Forgatókönyvíró: Nick Antosca, Sarah Cornwell, Ben Ketai
Ország: Amerikai Egyesült Államok
Premier: 2016.01.07. | HBO Max (2022.10.02.)

2023.03.07 Interfectorem Sabnock

Szerintem ez nem sikerült rosszul!

A The Forest hatalmas hátrányból indult a szememben, hiszen Natalie Dormer személyében egy olyan Trónok harca-színésznő alakítja benne a főszereplőt, akit nem túlzottan kedvelek, ráadásul az előzetes alapján a film egy tükörsima ijesztgetős horrornak... Teljes kritika

2017.12.20 hsanya182

Azért érdekes film, volt benne egy két jobb ijesztgetős rész. Tini horror, fiataloknak lehet jobban be fog jönni. Azért az az érzés átjött, egy olyan erdőbe este sátrazni, ahová öngyilkosok jönnek, elég para lehet...Egynek elmegy. Nem a legjobb horror, összességében pedig inkább nevetséges, felnőtt fejjel...

2016.09.11 puffancshercegnő

Úgy a negyedéig azt gondoltam, hogy egész jó sztori lehet ebből, de aztán csak egyre laposabb lett, nem történt semmi érdekfeszítő, az ijesztgetések benne nem működtek, pedig én az átlagosnál jobban megijedek horrorfilmek nézése közben, de ez még nekem se volt túl horrors

2016.08.13 moov18

Nekem kifejezetten tetszett ez a Japán köntösbe bújtatott rémsztori, kísértethistória nevezzük is bárminek. A film egyik egyértelmű piros pontja a főszereplő Natalie Dormer. Ez kétségtelen. Tehetsége, szépsége pedig áthatja az egész mozit. Eddig nem ... Több

2016.11.25 Ercsi

Nem túlságosan izgalmas film, sőt ami azt illeti, elég gyenge. Egyszer meg lehet nézni, ha nagyon nincs más dolga az embernek, de biztosan nem fog senkiben maradandó nyomot hagyni. Elég buta horrorfilm, nem gondolták jól végig.

#1

Ez első angol nyelvű filmje.Szerző: ps

#2

Aokigahara erdeje két filbmben is ábrázolásra került a közelmúltban. Megjelent a Shawn4Ever és a A fák tengere című filmekben.Szerző: ps

#3

A filmben ábrázolt erdő, az Aokigahara egy 35 négyzetilométernyi területen fekszik, Fuji hegyétől északnyugatra, Japánban. A helyi mitológia szerint az erdőt démonok népesítik be. Hírhedt továbbá arról is, hogy az öngyilkosságot elkövetni vágyók közkedvelt célpontja.Szerző: ps

#4

Natalie Dormer a forgatás megkezdése előtt meglátogatta a filmben ábrázolt erdőt. Az útra egy japán sofőr vitte. Natalie Dormer fényképeket készített, amely során öt métert merészkedett be az erdőbe az útról, de sofőrje nem merte az útról az erdőbe lépni.Szerző: ps

#5

Értékelés: 4/10
(2018. 03. 04.)
Összességében ez egy teljesen átlagos horror, amelyből már láttunk több százat. Mozikba éppen jó lesz, mainstream horrornak el lehet adni, de a nem túl ismert Jason Zada rendezőnek bevéstünk egy karót ezért a kihagyott ziccerért. 4/10 Több

Értékelés: 8/10
(2016. 04. 06.)
Forest
Bátorkodom a 2016-os év eddigi legalulértékeltebb horrorfilmjének nevezni a The Forestet. 8/10 Több

Értékelés: 5/10
(2019. 01. 04.)
The Forest (2016)
"Ez így eléggé sarkított, de kb. akkor lesz érdekes számodra ez a japánban játszódó, de stílusában teljes olcsóság szagot árasztó amerikai produkció, ha kedveled Natalie Dormer-t." Több