Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Sötét erdő (2016)

The Forest

Sötét erdő

Nik   2019. 07. 22.

Unalmas történet, ehhez illő megvalósítással. Ha jó horrorfilmet szeretnél látni, nyugodtan keress tovább. Ezzel csak az idődet pazarlod.

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

Úgy a negyedéig azt gondoltam, hogy egész jó sztori lehet ebből, de aztán csak egyre laposabb lett, nem történt semmi érdekfeszítő, az ijesztgetések benne nem működtek, pedig én az átlagosnál jobban megijedek horrorfilmek nézése közben, de ez még nekem se volt túl horrors

hsanya182   2017. 12. 20.

Azért érdekes film, volt benne egy két jobb ijesztgetős rész. Tini horror, fiataloknak lehet jobban be fog jönni. Azért az az érzés átjött, egy olyan erdőbe este sátrazni, ahová öngyilkosok jönnek, elég para lehet...Egynek elmegy. Nem a legjobb horror, összességében pedig inkább nevetséges, felnőtt fejjel...

D. Wolfe   2016. 05. 03.

Hangulatos és elcsépelt képsorok váltogatják egymást tulajdonképpen végig. Összegészében egy erős közepes, kicsit talán ki is emelkedik a tucathorrorok közül.

Ercsi   2016. 11. 25.

Nem túlságosan izgalmas film, sőt ami azt illeti, elég gyenge. Egyszer meg lehet nézni, ha nagyon nincs más dolga az embernek, de biztosan nem fog senkiben maradandó nyomot hagyni. Elég buta horrorfilm, nem gondolták jól végig.

Dorci1001   2017. 06. 07.

Jó indulattal sem horror. Az első fele kimondottan unalmas volt számomra, de nem szeretek filmet félbehagyni. Ehhez képest a második fele tetszett. Addigra annyira összezavarodtam a sztori összevisszaságában, hogy nem tudtam eldönteni mi a valóság és mi az ami csak a képzelet szüleménye.

irongozu   2016. 04. 15.

A színészi játék szempontjából ebben a filmben szinte minden a főszereplő Natalie Dormeren áll vagy bukik. Bár a külhoni sajtó egy emberként ekézte az alakítását, véleményem szerint a ferde mosolyú színésznő jól megoldotta a feladatát és hiteles tudo... több»

Natalie Dormer

Ez első angol nyelvű filmje.

(ps)

Aokigahara erdeje két filbmben is ábrázolásra került a közelmúltban. Megjelent a Shawn4Ever és a A fák tengere című filmekben.

(ps)

A filmben ábrázolt erdő, az Aokigahara egy 35 négyzetilométernyi területen fekszik, Fuji hegyétől északnyugatra, Japánban. A helyi mitológia szerint az erdőt démonok népesítik be. Hírhedt továbbá arról is, hogy az öngyilkosságot elkövetni vágyók közkedvelt célpontja.

(ps)

Natalie Dormer a forgatás megkezdése előtt meglátogatta a filmben ábrázolt erdőt. Az útra egy japán sofőr vitte. Natalie Dormer fényképeket készített, amely során öt métert merészkedett be az erdőbe az útról, de sofőrje nem merte az útról az erdőbe lépni.

(ps)

Bátorkodom a 2016-os év eddigi legalulértékeltebb horrorfilmjének nevezni a The Forestet. 8/10 több»

Összességében ez egy teljesen átlagos horror, amelyből már láttunk több százat. Mozikba éppen jó lesz, mainstream horrornak el lehet adni, de a nem túl ismert Jason Zada rendezőnek bevéstünk egy karót ezért a kihagyott ziccerért. 4/10 több»

"Ez így eléggé sarkított, de kb. akkor lesz érdekes számodra ez a japánban játszódó, de stílusában teljes olcsóság szagot árasztó amerikai produkció, ha kedveled Natalie Dormer-t." több»