Vadászat

The Hunt

Kultúrpart.hu
2020/04/06

Az év legszórakoztatóbb filmjét már nem fogjuk moziban látni
A Vadászat horrort ígér és szatírát nyújt, ennél aktuálisabb pedig nem is lehetne. Több

Cinegore.net
2020/04/21

Értékelés: 7.5/10
Számomra nagyon kellemes meglepetés volt a Vadászat, mivel nem sok mindent vártam a klisésnek tűnő alkotástól, de izgalmas, véres és friss darab, ami jobb sorsa lett volna érdemes. Több

Dewer
2020/08/30

Értékelés: 8.5/10
Tarantino nyomdokain készült akció-horror
A Vadászat egy izgalmas, véres és fekete humorral készített akció-horror, remek rendezéssel és rengeteg váratlan fordulattal. A film alaphangulata és morbiditása Quentin Tarantino filmjeit idézi. Craig Zobel direktori megoldásai, a főszerepet alakító, csinos Betty Gilpin alakítása és a meglepetésekkel teli forgatókönyv teszi 85 százalékossá és a 2020-as év meglepetésévé a filmet. Több

KULTer.hu
2020/12/30

Donald Trump rémálomfilmje
A társadalomtudatos horrorokra specializálódott Blumhouse Productions és a Universal legújabb közös művén, a Vadászaton „átok ül”, mert nem elég, hogy tavalyi bemutatóját a daytoni és az El Pasó-i tömegmészárlások miatt kirobbant közfelháborodást követően elhalasztották, de idén sem ment túl sokáig a mozikban a koronavírus-járvány miatt. Pedig igen okos és jól összerakott film, nagyon is megérdemelné a nagyvásznat. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!