A dzsungel könyve

The Jungle Book

2018.11.04 VvV

Nem gondoltam volna, hogy ilyen egységesre sikerül összerakni a filmet. A látványa pazar volt, mint egy állatkerti séta.

2020.03.07 drg0602

Ezt tetszett, érdekes volt. Szerintem érdemes volt megnézni. Mindenkinek ajánlom. Jó film.

2016.11.25 Fahéjgolyó

Jól megcsinálták a filmet, egész hűen követi az eredeti mesét. Ez nem egy átdolgozás, hanem felújított változat voltaképp. Átadta a mese hangulatát, szórakoztató volt, megérte elmenni rá.

2016.04.27 TribeBubu

Tipikus Disney. A látvány nagyon szép, itt-ott elcsépelt ötletekkel, néha pedig bámulatos rendezői bravúrokkal. Viszont a forgatókönyv szerintem nagyon gyenge. Mintha a régi rajzfilmét kicsit átírták volna, és találomra felcsapták volna Kipling művét... Több

2016.05.09 MMcFly2015

Többet vártam, de mèg igy sem okozott csalódást. Hihetetlen látványt nyújt a CGI, már maga a látvány elviszi a filmet a hátán. Ha másèrt nem is, de azèrt èrdemes megnèzni. A problèma nálam az, hogy a film a mesènèl komolyabban akarja bemutatni a szto... Több

2016.12.24 rainman

Haragudni nem tudok a filmre, de szeretni se tudom igazán! Az 1967-es rajzfilmet szerettem nagyon, nos elég is volt az, az élőszereplős film semmivel sem nyújt többet! Mindamellett nézhető darab, és érződik rajta a törődés, és a 3D is sokat adhat az élményhez, de én akkor is a mesére emlékszem majd szívesen!

2018.03.21 hackerjulcsi

A mese szépen fel lett dolgozva ebben a filmben. Örülök, hogy megcsinálták egyrészt, másrészt viszont nem értem, hogy miért lett ennyire "lapos" a végeredmény.. de én arra tippelek, hogy a történet agyonrágása végett...

2016.08.10 VFTS

Leginkább a látvány miatt érdemes megnézni, egyébként nem tett hozzá sokat klasszikus történethez.

2017.10.31 Zsceeeka

Moziban láttuk, és nagyon tetszett. Nem mondom, hogy többször megnézném (bár egyszer lehetséges, hogy megtörténik még), de szerintem jól megcsinálták. Ennél bővebben nem tudok nyilatkozni, azért mély érzések nem maradtak utána.

2019.09.29 thejoker

Csalódás volt, a mese sokkal jobban tetszett. Egyszer azért nézhető de ne várjatok tőle sokat.

2016.11.25 Borga

A filmben alkalmazott CGI technikát rossz szó nem érheti, ez ugyanis messzemenően szuper, hibátlan. Elsősorban az állatok megformálását emelném ki, melyek olyan káprázatosan élethűre sikerültek, amilyenre még nem nagyon volt példa a filmtörténetben.

2016.06.08 hell.l

Ebben a filmben pozitívan csalódtam. A nagyon jól sikerült látványvilág mellett a története is jó lett. Nem raktak hozzá plusz értelmetlen részeket és gyorsan pörögnek az események. Összességében egy jó kis film lett.

2016.05.06 D. Shaday

Nagyon jó film lett, talán a legjobb feldolgozás a Disney verzió óta, de bizonyos tekintetben felül is múlja azt. A karakterek jól működnek, néha-néha akadnak kicsit feleslegesnek érződő jelenetek - a majmos például -, de összegészében nagyon jól sik... Több

2017.07.31 czigler.nora

Gyönyörűek benne az állatok, szerintem a hangokat is eltalálták kivételesen a szinkronnal. Én élveztem minden percét, jó volt, hogy csak egy ember volt benne :D