A dzsungel könyve

The Jungle Book

cinestar.hu
2016/04/18

Értékelés: 7.5/10
75/100 Egy jó fajta kalandfilm A dzsungel könyve, amelynek látványvilágában különösen jó érzés elveszni, de a halhatatlanok törzse így sem fogadja be.

Smoking Barrels
2016/04/19

Értékelés: 6.5/10
6,5/10 A dzsungel könyve hiába kerek film a felszínen, de mélyebbre ásva egyáltalán nincs végiggondolva: egyszerre szeretné hitelesen bemutatni az egyes állatfajok viselkedését és dalra fakasztani őket, emberi vonásokat adni nekik és fotorealisztikus CGI-modellekkel megjeleníteni őket, valamint mindezt egy lenyűgöző, de két lábbal a földön járó mesébe belegyúrni. Több

Filmtrailer.hu
2016/04/20

Értékelés: 7.5/10
Tiszteld a dzsungel törvényét!
Látványosan újragondolt formában ismét felütötte a Walt Disney időtlen klasszikusát, A dzsungel könyvét. Az “élőszereplős” film azonban többet merít a stúdió saját 1967-es animációjából, mint Rudyard Kipling eredetijéből. Üsse kavics, lapozzunk bele! 7,5/10

Hetediksor.hu

Leporolva
A dzsungel könyve rajongó Jon Favreau A Vasember és A séf után kicsit más vizekre evezett, de Sir Kán és Bagira harcát még Tony Stark is megirigyelné. 8/10 Több

Movieaddicts.hu

Tanmese (nem csak) gyerekeknek
Bár a 2016-os A dzsungel könyve a látványon és a zenén kívül nem hoz semmi újat, mégis magával ragad, megnevetettet és egy kicsit le is nyűgöz. 8/10 Több

Revizoronline.com

Nagy a pixel állatkertje
Nem vagyok olyan néző, aki szerint minden filmet csakis diára szabadna forgatni, kizárólag hús-vér szereplőkkel, de amikor azt hallottam, hogy a Disney olyan Kipling-adaptációt készít, melyben Mauglin kívül szinte mindent és mindenkit számítógéppel rajzolnak a nagyvászonra, hááát... KOVÁCS GELLÉRT KRITIKÁJA. Több

Vox.hu
2016/04/22

Értékelés: 8.5/10
Ha valaki a „könyökömön jön ki” kifejezéssel a gondolataiban úgy tervezi, hogy bojkottálja A dzsungel könyve legújabb verzióját, annak előre szólunk, hogy rosszul tenné, mert eddig ez a legjobb. 85/100 Több

Hessteg.com
2016/04/24

Értékelés: 7.3/10
Szemkápráztató alkotás lett Favreau adaptációja, egy igazi moziélmény, ami ugyan nem hibátlan, de méltó Dzsungel Könyve feldolgozás. 7,3/10

Art7.hu
2016/05/08

Megkajáljuk-e most ezt az igényes díszcsomagolással ellátott műanyagot? Több

Filmtekercs.hu
2016/05/10

A Bare necessities remix
Nem kizárt, hogy az alkotóknak igaza van, és a mostani generációt ilyesféle filmmel lehet megszólítani: egy akciódús, az átlagos gyerekfilmhez képest komor látványmozival. 7/10 Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2016/06/28

Értékelés: 8.5/10
Az őserdő hőse!
Jon Favreau nem csupán igyekszik, hanem meg is tölti élettel a gyöngyvásznat. A 175 millió dollárból készült mozijában szinte minden a helyén van egy kiváló családi szórakozáshoz. Ha kedveltétek a Demónát, vagy a tavalyi szintén élőszereplősített Hamupipőkét, akkor ne hagyjátok ki moziban A dzsungel könyvét, mely így ebben formában simán pályázhat az év egyik legkiválóbb, és legjobb filmélményére. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!