A hátrahagyottak

Amy Brenneman
Annie Q.
Chris Zylka
Carrie Coon

New York egyik külvárosában, Mapletonban egyik napról a másikra több mint száz ember tűnik el nyomtalanul. A helyi rendőrfőnök vezetésével az emberek megpróbálják rendezni az életüket, és kideríteni, mi állhat a rejtélyes események hátterében. Míg egyesek a bibliai végítélet eljövetelét sejtik,… Több

Premier (HU): 2014.06.30. | HBO Max (2019.06.29.)

2024.03.16 Findzs

Nem láttam még jobbat!

Zseniális rendezés, zene, operatőri munka és színészek. Nagyon mellbe tudja vágni az olyan embereket, akik vesztettek már el valakit. Nem való mindenkinek. Most először adok egy sorozatra 10/10-et, pedig nagyon sokat láttam az 50 évem alatt.

2017.08.22 Deku

Eleinte voltak kétségeim de nagyon eredeti sorozat lett. Liv Tyler tök jó volt benne. Képtelen vagyok betelni ezzel a sorozattal. Nagyon el lett találva minden féle téren. Nekem nagy kedvenc.

2020.03.26 Robinson76

Hátra hagyottak!

Az alapsztori különlegesnek ezáltal érdekfeszítőnek ígérkezett, és kaptunk is egy minőséginek mondható karakterdrámát, én mégsem ilyen megvalósításra számítottam. Ez a széria egy filozofálgatós rétegsorozat, ami távol áll a szappanoperákon felnőtt generáció értékrendjétől, érdeklődési körétől és ízlésétől, vagyis volt esélye a bukásra. Kevés megosztóbb sorozatot ismerek, és bár nálam ugyan nem bukott meg, de nem is tudta magát beverekedni még a kedvenceim közelébe sem...

2017.11.13 Zsceeeka

Teljesen rákattantunk az utóbbi időben, pedig nem is hallottam róla korábban (HBO Go kínálatában találtam). Tetszenek a karakterek, szerethetők, ragaszkodni lehet hozzájuk, izgalmas sorozat.

2015.05.06 Mate

Egyedi sorozat. Minden megvan benne ahhoz, hogy jó legyen, mégsem jön össze. Újszerő sztori, jó színészek, rejtelmek és cliffhangerek. De már az első évad elején unalmassá válik.

A regényben Jill Garvey (a sorozatban Margaret Qualley karaktere) kopaszra van borotválva. Szerző: rbernadett

Az első évad teljes mértékig felöleli az alapjául szolgáló Tom Perrotta regényt, így a második évad története teljesen új elgondolás. Szerző: rbernadett

A hátrahagyottak Tom Perrotta regényének adaptációja.Szerző: hp

(2015. 11. 15.)
A Hátrahagyottak legnagyobb előnye és hátránya az, hogy nagyon nagyon szólni akar valamiről. Rettentő szép motívum, amikor egy sorozat szereplői ennyire bűnösen simogatják és fojtják el magukban a reményt egy azon pillanatban, de a kérdések meg nem válaszolása talán akkor is túl merész húzás volt. Több

(2015. 05. 06.)
Ilyen katartikus élményt idén a tévében többször kaptam, mint a moziban. Több

Értékelés: 7.5/10
(2015. 12. 14.)
A legkevésbé sem bánom, hogy ez az évad megszületett, de talán azon kevesek közé tartozom, akik ennek ellenére is óvatos duhajként várnak minden további folytatást. Több

(2017. 06. 11.)
Az elmúlt két évad során A hátrahagyottak megfutott egy-két fontos kört, bevitt jó néhány érzelmi gyomrost, de ezt messze nem olyan hatásfokkal művelte, mint kezdetben. Emiatt pedig talán az alkotói legnagyobb érdeme, hogy belátták, nincs értelme ezt tovább húzni, és ezen a ponton lezárták és elengedték a sorozatot. Több