A hét mesterlövész

The Magnificent Seven

2016.09.25 TribeBubu

Ez bizony van olyan jó, mint az 1960-ban készült verzió. Hasonló a színészkavalkád, szintén humoros és akciódús, sok egyéb dolog visszaköszön benne, amiket a régiben láttunk, hallottunk. Szépen át lett konvertálva a mai westernek stílusára. Egyedül a... Több

2017.12.30 Zsceeeka

Nem vagyok elájulva tőle. Nem rosszak a színészek, a történet is elég jó, de annyira nem fogott meg, hogy valaha is újra rávegyem magam. Szerintem közepes.

2017.07.20 moviewer

Kissé lassú, jó hangulatú film. A szereplők és az akciójelenetek nekem tetszettek. A történet nem túl egyedi és újszerű, de szórakoztató. Egyszer szerintem megéri megnézni.

2018.10.05 thejoker

Az az igazság hogy engem eddig egyáltalán nem érdekeltek a western filmek EDDIG.. egyszerűen nem foglalkoztattak, nem tudták lekötni a figyelmem. Most viszont rávettem magam erre, és nagyon tetszett, van benne valami más, valami különleges. A 7 meste... Több

2016.10.23 hell.l

Ez egy látványos, akció dús westernfilm, jó a zenéje, a karakterek és humor is van benne. Bár valami mégis hiányzik szerintem belőle, de ettől függően mindenképpen érdemes megnézni.

2016.12.22 Nathan03

Számomra nem volt akkora alkotás.Nem azt mondom, hogy rossz film, leül az ember megnézi, nevet egy kicsit lát egy-két jó akciót de ennyi semmi több.

2016.09.23 sipiarpi

Jobb volt, mint amire számítottam. A karakter ábrázolást nem vitték túlzásba, inkább a sokszínűségre helyezték a hangsúlyt és a poénokat. Látványos volt, köszönhetően a fényképezésnek, bár néhol már giccsbe hajló volt a természetábrázolás. A történet... Több

2017.05.31 szkodvig

Közelébe nem ér a réginek, azonban kellemes kis alkotás, itt-ott velős kis poénokkal megfűszerezve. A szereplők játéka viszonylag átlagos de azért még egész tűrhető.

2018.03.21 Rendszergizda

Én anno imaxban néztem meg , nagyon nagy élmény volt. Nekem elégé tetszett a film, bár lehet, hogy az imax miatt. Azt tudom, hogy feldolgozása egy régebbi filmnek eredetit nem láttam de ezzel nagyon elégedett voltam!

2016.11.29 Ercsi

Sajnos ez a film a nyomába sem ér az ikonikus klasszikusnak, de a amúgy is nagyon magasra helyezte a lécet. Szóval elvonatkoztatva az elődtől igen szórakoztató, látványos westernt kaptunk.

2018.08.13 koricapito

Jó western, jó színészekkel, se több, se kevesebb.

2017.02.23 időjós

Jó film, de tipikus \"olcsó\" western műfaj, amit én annyira nem csípek. Talán a Django az egyetlen, mely abszolút kivétel ez alól a kijelentésem alól. Nekem A hét mesterlövész nagyon egyszerű. Viszont puskapor van benne bőven.

2016.09.22 Macskínó

Nem is tudom hogy hol kezdjem. A Galaxis őrzői óta a "raptoros" srácot nagyon szerepeltetni akarják a mozikban, de nekem valahogy nem jön át az alakítása. Biztos mást választottam volna a szerepére. Amúgy a sztori egy régi western újraforgatása, semmi extra.

2016.09.29 krajcsie

A hét mesterlövész furcsa a maga műfajában, ugyanis egy kőkemény western helyett sokkal inkább egy könnyed western-t kap a néző, és azon veszi észre magát, hogy rengeteget nevet a filmen. Denzel ebben a filmben is szuper, mint ahogy tőle azt már megszokhattuk.