Az útvesztő

The Maze Runner

2015.05.18 a.edit63

Ez a film elég gyengére sikeredett, sajnos nem hű a könyvhöz, így a sztori is elég gagyi, és néhol értelmetlen is. Nekem a megvalósítás se tetszett és a főhős se, mivel eléggé túljátszotta a szerepét.

2017.02.19 clay00

Azt hittem újabb mai tini-scifi/kaland/akció lesz, és nem lett sokkal jobb,mint pl.: éhezők vidala,stb. De ebben van karakter fejlődés is. Bár annyira megfilmesítésre nem szorult szerintem.

2015.05.28 smith

Tetszett. Végig van benne egy sejtelmesség. Minden másra gondoltam, csak arra nem, ami a végén történt... meglepő volt. A vége alapján minden bizonnyal lesz folytatása is. Már várom!

2015.05.19 superxaba

Az ötlet jobb annál, mint ahogy meg lett valósítva és már az elejétől világos az is, hogy melyik korosztálynak szól ez a film. A lázadó tizenévesek önmagukra találnak benne, az Éhezők Viadalának 1/1-es makettje ez a film.

2015.04.25 adibandii

Nekem tetszett a film.Érdekes,izgalmas volt,nem untam magam rajta.Dylan O'brian egxik kedvenc szinészem és itt is jol szerepelt.Mindenképp megéri megnézni,alig várom a folytatást.

2015.02.25 kovi23

Ez az a film amire azt mondom, hogy megérte a sok fáradozást, a sok színészi erőfeszítést mert ez egy siker sztori lett számomra. Mindenkinek csak ajánlom tudom ezt a filmet. Tényleg Siker sztori. Bár én Könyvben is olvastam az kicsit jobban tetsze... Több

2015.11.02 sztankobazsi

Nekem nagyon tetszett, kifejezetten erős első rész. A látvány első osztályú volt, és a történet is tartogatott rengeteg izgalmat, és meglepetést. A színészek bár ismeretlenek, de remek alakítást nyújtottak. Remélem a folytatása is lesz ilyen jó vagy még jobb.

2017.07.17 Zsuzsy

Tetszett a filmben hogy amellett hogy látványos, izgalmas is volt, nem unatkoztam rajta. Sztoriját tekintve nem annyira egyedülálló, erős 4-esnek mondanám.

2015.08.09 fagitta

Ötletes, látványos, izgalmas cselekményű film. A figyelmem nem apadt a történet előrehaladtával, sőt egyre mélyebbre visz a film és a fordulatok tökéletesen kiszámíthatatlanok.

2016.10.10 niky86

Az útvesztő-trilógia első része nagyon rejtélyesre, izgalmasra, feszültre sikerült. Nekem különösen a vége tetszett, a csavar, amely értelmet adott az egész történetnek. Ajánlom mindenkinek!

2016.05.10 deneslau

Annyira nem jött át a sztori, de egyszer meg lehet nézni. negatívuma hogy tele van hiteltelen jelenetekkel, és üresjáratokkal, sok a klisé, ami rontja a színvonalat. átlagosnál kicsit gyengébb sci-fi akció.

2015.06.20 ElfRider

Jó a sztori, és a megvalósítás minőségére sem lehet semmi panaszunk. Egyedül az nem tetszett nekem, hogy eléggé fiatalok a szereplők, így sejtettem, hogy pl. meghökkentőbb haláleseteket nem fognak velük mutatni.

2015.03.12 mimi

Sajnos nem olvastam a könyvet, de így is nagy élményt nyújtott. A szerepválogatás tökéletes volt. Engem nagyon lekötött, izgalmas koncepciója van, és szépen bontották ki a történetet is.

2017.03.24 georgri

Tetszett a film, kellően izgalmas és akciódús volt, valamint találgatásra késztetett, hiszen próbáltam megfejteni az események hátterében álló dolgot. Jó film.