Az útvesztő

The Maze Runner

2021.01.30 Érdeklődő

Érdekes

Szeretem az új elképzelések jó megvalósítását. Ez a történet a képernyő előtt tudott tartani, teljes odafigyelés mellett. A történek felépítése és érdekfeszítősége tökéletesre sikeredett. Bízom abban, hogy a folytatása hasonló csavarokkal lesz teletűzdelve.

2015.11.21 irongozu

Őszintén? Ez kicsit unalmasra sikerült. Annyira viszont volt jó, hogy érdekeljen a folytatás.

2017.08.17 Adepto

Hát hosszasan tudnék mesélni erről az 1. filmről, de inkább röviden csak annyit írnék, hogy a könyv klasszisokkal jobb!!! Ismétlem, klasszisokkal! ❤ Annyi mindent megváltoztattak, kihagytak, hogy habár egyedül néztem, hangosan kommentáltam és a leggy... Több

2017.07.03 Olivér Rózsa

Alapjában véve jó film volt de azért voltak benne unalmas kiszámítható részek. Kicsit hasonlít a éhezők viadalára stílusban. A 81 pont szerintem sok érte.

2016.02.19 Megamovie

A történet szerint Thomas egy napon egy liftben ébred eszméletlenül.A lift túloldalán egy hatalmas állandóan változó labirintus 60 fiú és 1 lány várja,Thomasnak sikerül felébrednie és együtt próbálják kideríteni mi történt velük-kijutni.Összességében... Több

2019.01.02 Deniel

A maga nemében ez egy zseniális film a történet megálmodója pedig cseppet sem volt fantáziátlan! Nekem nagyon tetszett az elejétől a végéig és színész srácok is szuper jók voltak benne!

2016.01.06 kissjanos21

A történet szerintem nagyon jó, végig izgalmas és az ember szemét szó szerint a vászonra szegezi! A látvány remek, az útvesztő egyszerűen grandiózus, míg a Siratók pedig hátborzongatóra sikeredtek! A fiatal színészek is mind nagyon jók voltak! Mindenkinek csak ajánlani tudom, engem nagyon magával ragadott.

2015.06.18 szd91

imádtam, nagyon jó. Szeretem az ilyen filmeket. Végig pörgött az agyam, hogy mi is van. Nem véletlen, hogy könyvből van, azok az igazán jó filmek. Bár a könyvet nem olvastam, de ezek után kedvet kaptam ahhoz is. Nagyon várom a folytatást.

2016.04.20 gazsika1978

2015.12.28 batukán

Egész jó kis ifjúsági sci-fi. Nagyon tetszettek a díszletek és jó volt a történet is. Tény, hogy voltak unalmasabb szakaszai is a filmnek, mindemellett nekem tetszett.

2015.10.05 AE1205SB

Nekem nagyon bejött ez a film. Izgalmas, fordulatos, nagyon jó a látványvilága. Az elejétől a végéig fenn tudja tartani a néző figyelmét. A színészek alakítása is nagyon jó volt! ÖTÖS!

2016.06.18 adamkatka

Látványos, de mégis kissé úgy éreztem, hogy amatőr, főkéént a színészi játékot tekintve, illetve a szereplők hitelességét nézve. A befejezés jó, kb erre számítottam. Öszzességében nem bántam meg, hogy megnéztem.

2017.06.30 Plisetsky

Nagyon szeretem ezt a filmet. Hihetetlenül jól össze lett állítva, szépen lassan adagolják az információt, így a végéig rejtélyes marad. És nagyon jól megcsinálták azt is, hogy a legvégén derül ki minden, ahol is szépen elmagyarázzák nekik, hogy hiába jutottak ki, szart sem ér, mert a világ úgy rohad, ahogy van xD

2015.08.30 Rayman102

Én nekem nem annyira tetszett ez a film. Főleg azért mert jobbra számítottam. Szerintem ez megint egy olyasmi filmsorozat lesz mint az éhezők viadala vagy a beavatott, amiből ,,minden fél évben kiadnak egy részt, de valahogy egyre semmitmondóbb lesz.