Az útvesztő

The Maze Runner

2018.10.20 Csillagpor

Nagyon jó akciófilm. Majdnem mint egy valóságshow. A film negyedéig azt hittem hogy az miatt vannak odazárva és törölve az emlékeik, hogy egy hiteles kis valóságshow-t hozzanak össze a gazdag tömegeknek, akik már nem tudják hogy mire költsék el a pén... Több

2019.04.27 petraszab

Több helyen eltér a könyvtől, de egy jól felépített, izgalmas és látványos filmet kaptunk.

2019.06.01 kevelin

nekem a trilógia ezen első része tetszett a legjobban. a legjobban adaptált könyv is a 3 közül. nagyon jó kis sztori mely persze nem életszerű (legalábbis nagyon remélem) de mégis olyan világot tár elénk mely elgondolkodtat h az ember mire képes egy kis hatalomért és olyan jóságért ami lehet h valójában nem is az

2023.12.17 Gamehun638

Nem vagyok oda az ilyen tini filmekért, de ez nagyon jól sikerült darab. Izgalom, dráma, korrekt színészi játék.

2016.04.04 Annuska

Szerintem az ötlet jobb, mint a megvalósítás. Én olvastam az összes könyvet és így már ne annyira érdemes, mert tudom, hogy mi lesz a vége, bár nagyon eltér a könyvtől, már már zavaróan és egészen más irányba halad a történet, mint a bookban.

2017.07.21 moviewer

Az Útvesztő olyan témákkal foglalkozik mint a felnőtté válás, összetartás, stb. Ezek releváns kérdések és a film jól kezeli őket. Szerintem saját kategóriájában ez a film a jobbak közé tartozik.

2020.09.22 belavagyok

nekem tetszett a film, bár már láttam azért jobbat is. A története kellően izgalmas és ok rejtélyt hoz felszínre, amelyekre senki sem számít.

2016.11.25 Borga

A film felénél egy kicsit kétségbe estem, féltem, mi lesz a vége, de a film végi bravúrral szerintem nagyon jó kis alkotás kerekedett ki belőle. Szerintem rendben van a film, érdemes megnézni.

2023.08.27 Ergit

Fiatalok életkihívással néznek szembe. Akár a felnőttek, vannak köztük bátrabbak, félősebbek, kreatívabbak... Rendhagyó téma, izgalmas az egész!

2016.05.07 hell.l

Jó kis film lett ez, érdekes a története, bár a második rész valamivel jobban tetszett. Jók lettek a karakterek is a főszereplőn kívül, az valahogy olyan sablonos lett, a többiek viszont jók lettek.

2018.06.01 Murphyyy

Egy izgalmas történet 1. része, nyitott kapukat hagyva maga után. Látványos, izgalmas, élvezhető, jó színészgárda. Egyértelműen vártam a következő részeket.

2016.04.26 HanGa

Remek film, bár ha talán nem gyerekek lenének benne még jobb lehetne, de a könyvnél értem én, hogy ők voltak a célközönség. A film végig izgalmas egy perc unalom sincs benne.

2016.02.07 Nathan03

Anno épp elolvastam egy kritikát erről a filmről mert előtte én semmit nem halottam róla vagy csak elkerülte a figyelmem. A kritika hatására megnéztem a filmet és azt kell hogy mondjam jó kis film érdekes volt a történet végig fenn tartotta a kérdést... Több

2017.08.14 czigler.nora

Nekem nagyon tetszett ez a film, izgalmas volt és lekötött végig. Először. Utána újranéztem és rájöttem, hogy elég uncsi és bugyuta. A könyv ebből is jobb