A múmia

The Mummy

Vox.hu
2017/06/09

Még hogy Tom Cruise előtt nincs lehetetlen misszió! Ejnye, ejnye, hogy lesz ebből univerzum? Pontosabban milyen franchise lesz az, amelynek már bemutatkozó filmjében is ekkora a káosz? 50/100 Több

Supernatural Movies
2017/06/09

A mozi egyébként egész korrekt képeket fest, mégis a legütősebb látványelemek Sofia Boutella és Annabelle Wallis. 4/10 Több

Movieaddicts.hu
2017/06/09

Cruise új dobása, A múmia egyszerűen súlytalan, blőd, értelmetlen és olyan dialógusokkal operál, hogy abba még a gagyigyáros Asylumnál is belepirulnának. Nem hittem volna, hogy egyszer ilyet írok, de ennek az ipari hulladéknak a színvonala még a 2008-as A múmia 3 szintjét se éri el, pedig abban havasi jetik voltak! 3/10 Több

Artsomnia
2017/06/14

A Múmia egy logikátlan és csapongó katyvasz lett, ami után meglepődnék, ha a Dark Universe nem esne át egy jókora újratervezésen. Az utóbbi évek egyik legrosszabb nagy költségvetésű, hollywoodi produkciója. 45/100 Több

jerrycomovie
2018/12/03

The Mummy (2017)
"Egyáltalán nem éreztem szükségét, hogy az Universal stúdió feltámassza a régi, jó és avítt szörnyetegeit, főleg, nem így. 1999-ben már készült egy - ehhez a változathoz képest - egy remek, hangulatos múmiás mozi, amelyet további két résszel sikerült teljesen a sárba tiporni. Közben eltelt majdnem húsz év és Tom Cruise, aki egyébként szerintem remek szerepválasztásaitól is lett az, aki, sikeresen fejest ugrott egy olyan franchise-ba, amelyikben végig azt éreztem, hogy nincs nagyon helye." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!