Játssz egy LG 32LJ500V TV-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Filmkritika: A múmia (2017)

Még hogy Tom Cruise előtt nincs lehetetlen misszió! Ejnye, ejnye, hogy lesz ebből univerzum? Pontosabban milyen franchise lesz az, amelynek már bemutatkozó filmjében is ekkora a káosz? 50/100 több»

A mozi egyébként egész korrekt képeket fest, mégis a legütősebb látványelemek Sofia Boutella és Annabelle Wallis. 4/10 több»

Cruise új dobása, A múmia egyszerűen súlytalan, blőd, értelmetlen és olyan dialógusokkal operál, hogy abba még a gagyigyáros Asylumnál is belepirulnának. Nem hittem volna, hogy egyszer ilyet írok, de ennek az ipari hulladéknak a színvonala még a 2008-as A múmia 3 szintjét se éri el, pedig abban havasi jetik voltak! 3/10 több»

A Múmia egy logikátlan és csapongó katyvasz lett, ami után meglepődnék, ha a Dark Universe nem esne át egy jókora újratervezésen. Az utóbbi évek egyik legrosszabb nagy költségvetésű, hollywoodi produkciója. 45/100 több»