Éjszakai szolgálat

Éjszakai szolgálat

1. évad (2016) - 6 epizód
2. évad - 1 epizód
Tom Hiddleston

A John le Carré regényéből készült minisorozat főhőse Jonathan Pine, az egykori brit kommandós, aki jelenleg egy európai hotel éjszakai portása, akit megbíznak a Richard Onslow Roper, nemzetközi fegyverkereskedő szervezetébe való beépülésre. Örömmel tesz eleget a kérésnek, hiszen egykori… Több

Rendező: Susanne Bier
Forgatókönyvíró: David Farr, John le Carré
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2016.02.22.

2020.12.08 Robinson76

Erre még Carré is csettintett

Ebben az ízig-vérig kémthrillerben sikerült egy jó történetet remek színészekkel és korrekt büdzsével megtámogatni, így nem is lehetett más a végeredmény, mint egy abszolút élvezhető széria. Főhősünk beépül egy milliárdos bűnszervezetébe, és kezdődhet is a sakkjátszma, ahol háborúk kimenetele és országok sorsa dőlhet el. A történet lassan, de annál pontosabban építkezik, és a két főszereplő közötti kapcsolatot is remekül kezeli. Szóval egy tisztességesen megalkotott, nívósan kivitelezett alkotásról van szó, amit bátran ajánlok mindenkinek.

2016.11.18 indingo

Összességében tetszett a sorozat, érdekes volt számomra a sztori. A szereplőket imádtam, bár néhol lehetett volna picit pörgősebb.

2016.05.31 Bogi87

A The Night Manager egy izgalmas, szórakoztató 6 részes minisorozat, melyben a kedvenc karakterem a Hugh Laurie által megformált gazember volt. Tom Hiddleston néha számomra kissé "egyarcú" volt, de ezt leszámítva ő is remekül hozta Jonathan Pine figuráját.

2017.08.22 Deku

Elég érdekes volt, viszont mindent összevetve nekem nagyon tetszett a története. A karakterek szerintem nagyon összetettek és érdekesek voltak. Mindenképp ajánlom.

2018.12.06 harnas1207

Nagyon hiteltelen sorozat. A főhős unszimpatikus, Laurie meg képtelen elhitetni velem, hogy ő egy velejéig gonosz figura. A cselekmény túl meseszerű, pikk pakk a jók győznek, ezenkívül az volt az érzésem, mintha kicsit alacsony lett volna a költségvetés.

A történet alapját egy 1993-ban azonos címen megjelent könyv adta. Az író fia producerként rész vett a sorozat készítésében. Szerző: Nk

Ez volt a BBC eddigi (2021) legdrágábban készített sorozata. Egy executive producerrel készült interjúból kiderült, hogy a teljes költségvetés 20 millió font volt. Ez azt jelenti, hogy epizódonként több mint 3 millió fontba került a sorozat.Szerző: Nk

Angela Burr (Olivia Colman) terhessége csak pár héttel a forgatás kezdete előtt került be a történetbe, amikor a színésznő először találkozott a rendezővel, és elárulta neki, hogy állapotos. Szerző: Nk

Hugh Laurie eredetileg Jonathan Pine-t akarta eljátszani, úgy gondolta, nem ő a megfelelő ember Roper szerepére. Laurie-nak volt is egy listája néhány alkalmas színész nevével, de a rendező, Susanne Bier meggyőzte, hogy neki való a szerep.Szerző: Nk

Tom Hollander és Olivia Coleman férj és feleséget alakított a Revben.Szerző: VFTS

(2016. 04. 04.)
The Night Manager
A The Night Manager pontosan az a minisorozat, amiben mindenki a tűzzel játszik és néha félve lessük a képernyőt, hogy kinek hány égési sérülése lesz a végére. Teljes kikapcsolódás és igényes szórakoztatást a megszokott brit recept alapján. Több

(2016. 04. 06.)
Nem vétettek kiugró hibát az alkotók, egyszerűen csak minőségi középszintet lőttek be, amit hoztak is, de ettől még felejthető maradt az összhatás. Kár érte. Több

Értékelés: 6.5/10
(2016. 03. 01.)
The Night Manager
Kicsit hiányérzetem volt a rész nézése közben. Annyira kimérten halad előre, mintha egy film első tíz percét néztem volna, ez még akkor is furcsa, ha összesen nyolc részes lesz.

Értékelés: 6.8/10
(2016. 04. 08.)
Összességében elmondható, hogy nagyon megterhelő a The Night Manager, folyamatosan figyelni kell, de egyszerűen annyira lassú és vontatott, hogy nehéz koncentrálni, még akkor is ha a színészek tökéletes munkát végeztek.