70% 304 szavazat

A menekülő ember

The Running Man

 Több
Filmadatlap
37
Vélemények (37)
30
Szereplők (30)
22
Képek (22)
7
Videók (7)
18
Érdekességek (18)
Díjak
2
Filmkritika (2)
37
Cikkek (37)
Fórum

Vélemények (37)

Írj véleményt
 
2025.12.01 Lóri Ádámcsik

Közepes

Elment egynek, de a klasszikus schwarzeneggeres eredeti verziót nem tudta überelni.

0
 
2025.12.06 Tomipapi

Nagyon gyengére sikeredett a film. Nagyon össze-vissza, zavaros, értelmetlen, túlbonyolított...egy jól sikerült első rész után elvártam volna valami színvonalat. Vagy legalább átláthatóbb filmet...

0
 
2026.04.21 Wolfschanze

Végre már egy jó akciófilm (85%)

Az utóbbi időkben nem voltunk elkényeztetve színvonalas filmekkel, én az Avatar 3. karácsonyi bemutatója óta nem láttam sajnos színvonalas dolgot. Ám jött a Menekülő ember, ami ugyan 2025 novemberében volt a mozikban, én csak most láttam. És nagyon t... Több

1
 
2025.11.14 fabuandras

Izgalmas volt, mégis kevésbé ütött, mint vártam

A menekülő ember (2025) szerintem egy pörgős és élvezetes film lett. Engem végig lekötött, mert mindig történt valami izgalmas, valamint kíváncsi voltam, merre halad tovább a történet. Jó érzés volt nézni ezt az akciódús világot, ahol minden sarok mö... Több

0
 
2025.12.28 IstvanF

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Közepesen jó film a Menekülő ember! A történetet illetően volt benne sok ötletes megoldás és pont ez hívja fel a figyelmet arra, hogy mennyivel többet lehetett volna belőle kihozni. A film eleje szerintem nagyon összecsapott, ha az eredeti sztorit ne... Több

0
 
2025.11.14 majkroly

Sokkal jobb, mint az eredeti

Mondom ezt úgy, hogy a Schwarzenegger-féle változatot is nagyon szeretem, de mai szemmel nézve azért eléggé B-filmes hatást kelt, helyenként kimondottan gagyi, de azért megvan a maga bája, és ettől függetlenül 100%-ig élvezhető. Az új változat viszon... Több

0
 
2025.11.23 Robi89

Egy újabb remake

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Mivel hajnalban szoktam kelni, általában a moziban mindig elalszom a filmeken, de ez végig ébren tartott. Ez azért sokat elmond a cselekményről. Végig érdekelt és figyeltem az eseményeket. Nagyon borúsan látja a jövőnket, kissé túlzó, de van benne so... Több

0
 
2025.11.23 Maver17

Menekülő ember vol. 2.!

Megmondom, tartottam a filmtől! Mivel a schwarzeneggeres akkoriban nagyon jó film volt. De kellemeset csalódtam. Remek feldolgozás! Egy kicsit eltértek az előző filmtől, de ez csak jót tett a filmnek. Glen Powell hozza a karaktert, és jól játszik a f... Több

0
 
2025.11.23 anorbert25

30 nap menekülés, egy perc unalom nélkül

Szerintem egy kifejezetten izgalmas és pörgős film lett, amit végig érdeklődve néztem. Nagyon tetszett az egész hangulata: a folyamatos üldözés, a feszültség, és az, hogy szinte minden jelenetben történt valami új. Glen Powell jól hozza a főszerepet,... Több

0
 
2025.11.23 vazso

Premier előtt volt szerencsém a filmhez, mely látványos és izgalmas volt. A több, mint 2 órás hossz nem tűnt fel, végig fenntartotta a figyelmemet. A főszereplőt korábban az 'Imádlak utálni'-ban láttam, ahhoz képest ez a szerep mást is megmutatott be... Több

0
 
2025.11.24 padar8821

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Nekem tetszett a film. A sztori már ismert, hisz az 1987-es Menekülő embert Arnold Scwarzenegger szereplésével ki ne ismerné!? Ahogy kerestem a filmet, hogy mikor volt az említett film, rátaláltam, hogy 1943-ban is volt egy Menekülő ember című film, ... Több

0
 
2025.11.23 Strausz Odett

Látványos, pörgős, izgalmas

Az eredeti filmet sokszor láttam Arnolddal, így félve néztem meg, féltem a csalódástól! Meglepően jóra sikerült. Izgalmakkal teli, fordulatos, nem volt túltolva. Izgultam, mi lesz a vége :) Nekem nagyon tetszett.

0
 
2026.03.30 lizso

Sokkal jobb lett, mint amit vártam. Szerintem nem szabad és nem is kell hasonlítgatni mint remake-et a korábbi alkotással, inkább kezeljük önállóan. A téma rendkívül ötletes és életszerű, egy túlélő valóságshow.... amely kívülállóként tekitve mélyen... Több

0
 
2025.11.24 Istvan417877

Teljesen rendben van

Hát én nem vagyok ilyen szakember, hogy elemezzem a rendezőt, szereplőket stb. mint pár előttem kommentelő. Lol. Alapjában véve nem vagyok oda az ilyen 'jövőben játszódó, de mégsem'-filmekért, de ez egész jó volt. Izgalmas volt végig, és a látvány is... Több

0