
Vélemények (37)
Nagyon gyengére sikeredett a film. Nagyon össze-vissza, zavaros, értelmetlen, túlbonyolított...egy jól sikerült első rész után elvártam volna valami színvonalat. Vagy legalább átláthatóbb filmet...
Az utóbbi időkben nem voltunk elkényeztetve színvonalas filmekkel, én az Avatar 3. karácsonyi bemutatója óta nem láttam sajnos színvonalas dolgot. Ám jött a Menekülő ember, ami ugyan 2025 novemberében volt a mozikban, én csak most láttam. És nagyon t... Több
A menekülő ember (2025) szerintem egy pörgős és élvezetes film lett. Engem végig lekötött, mert mindig történt valami izgalmas, valamint kíváncsi voltam, merre halad tovább a történet. Jó érzés volt nézni ezt az akciódús világot, ahol minden sarok mö... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Közepesen jó film a Menekülő ember! A történetet illetően volt benne sok ötletes megoldás és pont ez hívja fel a figyelmet arra, hogy mennyivel többet lehetett volna belőle kihozni. A film eleje szerintem nagyon összecsapott, ha az eredeti sztorit ne... Több
Mondom ezt úgy, hogy a Schwarzenegger-féle változatot is nagyon szeretem, de mai szemmel nézve azért eléggé B-filmes hatást kelt, helyenként kimondottan gagyi, de azért megvan a maga bája, és ettől függetlenül 100%-ig élvezhető. Az új változat viszon... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Mivel hajnalban szoktam kelni, általában a moziban mindig elalszom a filmeken, de ez végig ébren tartott. Ez azért sokat elmond a cselekményről. Végig érdekelt és figyeltem az eseményeket. Nagyon borúsan látja a jövőnket, kissé túlzó, de van benne so... Több
Hasonló filmek
Megmondom, tartottam a filmtől! Mivel a schwarzeneggeres akkoriban nagyon jó film volt. De kellemeset csalódtam. Remek feldolgozás! Egy kicsit eltértek az előző filmtől, de ez csak jót tett a filmnek. Glen Powell hozza a karaktert, és jól játszik a f... Több
Szerintem egy kifejezetten izgalmas és pörgős film lett, amit végig érdeklődve néztem. Nagyon tetszett az egész hangulata: a folyamatos üldözés, a feszültség, és az, hogy szinte minden jelenetben történt valami új. Glen Powell jól hozza a főszerepet,... Több
Premier előtt volt szerencsém a filmhez, mely látványos és izgalmas volt. A több, mint 2 órás hossz nem tűnt fel, végig fenntartotta a figyelmemet. A főszereplőt korábban az 'Imádlak utálni'-ban láttam, ahhoz képest ez a szerep mást is megmutatott be... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nekem tetszett a film. A sztori már ismert, hisz az 1987-es Menekülő embert Arnold Scwarzenegger szereplésével ki ne ismerné!? Ahogy kerestem a filmet, hogy mikor volt az említett film, rátaláltam, hogy 1943-ban is volt egy Menekülő ember című film, ... Több
Az eredeti filmet sokszor láttam Arnolddal, így félve néztem meg, féltem a csalódástól! Meglepően jóra sikerült. Izgalmakkal teli, fordulatos, nem volt túltolva. Izgultam, mi lesz a vége :) Nekem nagyon tetszett.
Sokkal jobb lett, mint amit vártam. Szerintem nem szabad és nem is kell hasonlítgatni mint remake-et a korábbi alkotással, inkább kezeljük önállóan. A téma rendkívül ötletes és életszerű, egy túlélő valóságshow.... amely kívülállóként tekitve mélyen... Több
Hát én nem vagyok ilyen szakember, hogy elemezzem a rendezőt, szereplőket stb. mint pár előttem kommentelő. Lol. Alapjában véve nem vagyok oda az ilyen 'jövőben játszódó, de mégsem'-filmekért, de ez egész jó volt. Izgalmas volt végig, és a látvány is... Több