Hívatlanok 2: Éjjeli préda

The Strangers: Prey at Night

Artsomnia
2018/03/09

A Johannes Roberts által rendezett Hívatlanok 2.: Éjjeli préda című film nem lesz új horror klasszikus, de az biztos, hogy egyszeri mozis élménynek tökéletesen megfelel. 75/100 Több

Vox.hu
2018/03/09

Az idén tízéves, korrekt home invasion horrorhoz Johannes Roberts (47 méter mélyen) a nyolcvanas évek slasherjei előtt tisztelgő folytatást rendezett. Ötletnek nem volt rossz. 50/100 Több

MovieAddict
2018/03/10

Röviden: a műfaj szerelmeseinek nagyon ajánlott, ám a „potyahorror-nézők” is szerencsét próbálhatnak vele, főleg mert az első rész ismerete nélkül is lazán megtekinthető. 7/10 Több

Cinegore.net
2018/05/06

Újra felkerülnek a maszkok, avagy a Hívatlanok visszatérnek
Ha megnézted a trailert, pontosan tudod, hogy mire számíthatsz, nem árulnak zsákbamacskát a Hívatlanok folytatásának alkotói. Nem véletlenül szerepelt a szerkesztőségünk által legjobban várt idei horrorfilmek listáján, de összességében sajnos a feledés homályába veszik majd. Több

Ogre
2019/01/02

Hívatlanok 2 - egy izgalmas horror
A Hívatlanok franchise egy izgalmas duplázás, melyben az első rész a jobb, de a második is nagyon izgalmas. Ajánlom horror-kedvelőknek, izgalmak és adrenalin rajongóknak, mindenkinek, aki szereti a feszült, horrorisztikus, kemény sztorikat. Nem nyerő viszont azoknak, akik a realisztikus helyzeteket tudják csak elfogadni. Értékelésem: 3 / 5 pont. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!