A holnap háborúja

The Tomorrow War

2021.07.08 zoltyah

Nem igazán szeretem az időutazós filmeket, mert majd mindegyik egy kalap alatt van, de a lényeg, hogy tudta hozni a színvonalat, de mégis volt egy hiányérzetem, s ezért is nem tudom maximálisan pontozni. Nekem egyszóval négy like.

2021.10.26 Spidey

Nem vártam tőle sokat, egy látványos kis pörgős akciófilmet vártam, és azt meg is kaptam. Bár ettől függetlenül ez az időugrálgatás hagy problémákat maga után, de ez mellékes. A lények eredetéről szívesen megtudtam volna több konkrétumot.

2021.07.03 roby

Mozi, otthon...

2021.06.29 pepmed

Tipikusan egy ilyen agykikapcsolós streaminges blockbuster, amivel semmi probléma nincs. Leülsz, megnézed, pislogsz, ahol kell, nem erőlteted meg magad, de alapvetően jól szórakozol. Ez így teljesen korrekt, ha a megfelelő elvárásokkal ülsz le hozzá. Nem ez a következő Holnap határa, pedig lehetett volna, de így is rendben van.

2021.07.02 DReyy10

Sokkal hosszabb, mint jobb... Okés, ez így röviden, de amúgy nagy baj nincs vele, látványos meg minden, de sok újdonságot nem igazán hoz a műfajba. Négyes alának mondanám.

2021.08.05 Léna Virág

Chris Pratt jóképű, és ennyi, mást nem tud ez a film.

2021.07.07 taib

Engem teljesen lekötött maga a történet, az akciós részek jól szervezettek voltak. Az időutazós résszel még dolgozhattak volna, de ettől függetlenül elviselhető volt. Ez a film biztos, hogy felkerül majd a filmes polcomra. :)