Thor: Sötét világ

Thor: The Dark World

2017.12.29 diumiu

Marvel karakterek közül Thor a kedvencem. Az első részt nagyon szerettem, többször is megnéztem, de ez a második véleményem szerint gyengébbre sikerült... Ennek ellenére azt nem mondom, hogy nem ajánlom senkinek, de ne legyen óriási elvárásaink és akkor nem lesz gond.

2017.12.10 Greeta

Az első rész izgalmasabb volt. Megismertük a karaktereket itt már nem kellett és mintha csak az első rész sikerét szerették volna meglovagolni a készítők.

2021.05.24 stewie_griffin_2005

Szerintem az első része jobb volt, de ez is élvezhető. Hosszabb lehetett volna a film, mivel túl sok dolog volt benne összesűrítve. A színészek közül csak Tom Hiddleston az, aki szerintem jól alakít, Natalie Portman gyönyörű, de ezenkívül nem ad hozz... Több

2018.10.06 Csillagpor

Hát ez egy kicsit félrement a Marvelnál. Persze még ígyis nagyon élvezhető mozi lett, de főleg csak a színészek miatt. A történet eléggé sablonos. És a tudat hogy Natalie Portment ez után kiírják nagyon lehangolt. Érdekes volt látni hogy végre neki i... Több

2016.07.25 Leilani

Az első filmhez képest jobb, bár még mindig unalmas. Nem különösebben tetszett. A történet vontatott, egyszer megnézhető. Ezt is csak azért néztem meg, mert összefügg a Bosszúállók történettel.

2017.01.01 Scramananga

Ennek a filmnek, nagyon nagy szerepe van, az MCU fő cselekményében, rengeteg mindenhez kellett kapcsolódnia, éppen ezért nem sikerült mindent teljesítenie, biztos nem nézném meg újra, de egyszer látni kell. A látvány gyönyörű, bár ez senkit sem lep ... Több

2021.02.17 moviemafia

Az előző részekhez képest talán tényleg kissé összecsapottnak hathat ez a film, de ettől függetlenül még ugyanúgy élvezetes. Asgard városa és az erős Sci-fi irányzat nagyon jól lett kidolgozva, látványvilágban és akciójelenetekben is jól helyt áll a ... Több

2018.03.19 NFG

A Thor az egyik kedvenc Marvel filmem! Az első részt nagyon klasszul odatették, igényesen kidolgozták! Ebben a második részben azonban Natalie Portman rettenetes választás volt! Engem nagyon idegesített a játéka! Számomra elrontotta a film összhatását! Persze azért bőszen ajánlom így is!

2016.05.10 hell.l

Ez a film az előző filmnél is jobban sikerült. A történet nagyon jól ki lett dolgozva és ezzel párhuzamosan nagyon látványos is lett.Tom Hiddleston alakítása a legjobb.Tetszett ahogy Thor és Loki újra összefog a közös ellenség ellen, de a film vége tetszett leginkább:D

2019.04.29 iq.csabi

Jobban tetszett, mint az első rész. Talán a gonosz és a történet miatt is. Nekem komolyabb volt az egész.

2019.02.07 Vágottszemű

Nem lett olyan jó mint az első, de attól még természetesen jó. A története nem annyira jó mint az elsőnek de szerintem megéri időt szánni a megnézésére.

2016.05.10 wooderman

Nagyszerű film,méltó folytatása az első résznek. Minden megtalálhato benne, ami egy jó filmhez kell.Megfelelő színészi alakítás,szuper történet, testvéri viszály és összefogás,.. Mindenkinek ajánlom.

2015.02.02 Zsofi821

Mind az első, mind pedig a folytatás tetszett. Ajánlom minden kikapcsolódni vágyónak!

2018.01.23 zsani

Imádom a Marvel filmeket. Egy egészen új galaxisba csöppen az ember. Imádtam filmet, főleg a szerelmi szál miatt. Nagyon izgalmas film lett. Lekötötte végig a figyelmem.