Thor: Sötét világ

Thor: The Dark World

2015.11.24 S.Marika

Az egész filmben a legjobb karakter Loki,igazán jól játszotta a rosszfiút. Tetszett,hogy az előző részhez képest egy is ugyanolyan jó szinten volt,nem lett gyengébb mint általában szokott.Ami leginkább megfogott a filmben az a látvány.Remekül ábrázolták a csata jeleneteket.

2015.05.06 dóri

Látványosabb és izgalmasabb volt mint az leső rész. Tudott meglepetést okozni a néző számára. Sikerült úgy lezárni, hogy az ember már várja a 3. részt,mert szeretné tudni hogy ebből mi fog kisülni.

2016.04.19 Kate Rainbow

Ez egy nagyon összeszedett film volt. Gyönyörű látványvilággal, és döbbenetes képi megoldásokkal. A történet király volt, és totál vitt magával. Nagyon jól oldották meg a végét is. Nem éreztem összecsapottnak. Kíváncsian várom mi sül ki belőle.

2015.08.12 Corazon.Donq

Na, ez borzasztó. Engem teljesen kiakasztott ez a film, logikátlannak éreztem és a sztori is inkább szétesőben volt. Mintsem hogy összerakták volna egy egésszé… nagyon nem tetszett.

2015.01.28 Balu

Szeretem az olyan filmet ami igazán látványos!Kicsit szuperhősös,de hát mindig kell egy jó és egy rossz :)

2015.08.26 csongi888

Én teljesen azt kaptam amit vártam: marvel, hatásvadász, jó effektek, thor, szerelem, árulás, rosszból jó és fordítva, nem sokat gondolkoztató, egyszer nézős, nem kell hozzá agy. Kis kikapcsolódásnak jó volt néhol vontatott de még az én határaimon be... Több

2015.02.25 mokanszkit

Tipikus fantasy film. Látványos és egyben le is köti a figyelmet, akár első résznek is elmenne nem csak folytatásnak. A karakterek jók, de aki a legjobban tetszett az Loki.

2016.02.13 Svastitsd

Ahogyan minden szuperhősös filmben, itt is szuperképességeket kapnak a főhősök, és azért jó nézni, mert jó elképzelni, hogy mi vagyunk a szuperhős helyében. Ebben nekem az nem tetszik, hogy a főhős nem ember.

2017.10.03 Garfbob10

Az előző filmmel ellentétben ez már jobban megmutatja Asgardot és a többi világba is betekintést nyerhetünk, de továbbra sem lettek a Thor filmek a kedvenceim. A színészek okésak, Selvige "megőrülése" picit feleslegesnek érződött, Loki a Bosszúállók ... Több

2015.08.31 nagynesze

Viszonylag ritka az, amikor egy franchise második része jobb, mint az első. A Thor esetében viszont egyértelműen kijelenthető, hogy a Sötét Világ jobban sikerült, mint elődje, ami nagyban köszönhető a rendezőnek.

2015.05.30 zoll-e89

Akárcsak az elsőhöz hasonlóan ez is nagyon el lett találva. Külön tetszett Loki pálfordulása amely persze mint kiderül csak ámítás volt. Nem tudom eldönteni, hogy ez volt-e akciódúsabb vagy az első rész, mindenesetre egy tökéletes fantasy film amely hű a Marvel világához.

2015.04.24 krisztike18

Nem a legizmosabb Marvel szuperhős mozi, olyan egyszer nézhető agylazító. Elég gyakran elkapták a fásultság fonalát, néha már-már a giccs határát súrolták, de egyszeri megtekintésre mindenképpen ajánlott.

2016.02.09 Dniel

Nagyon szépen felvezeti ez a film a soron következő filmeket ami nem baj csak ilyenkor az szokott lenni hogy nem marad idő a saját történetet építeni a filmen belül, de ezzel a filmmel nem estek ebbe a csapdába. Szóval elismerésem!

2015.11.13 prof.zoltan

Thor második története jobban tetszett, mint az első rész. Önfeledt 2 óra, jó kikapcsolódás és szórakozás, igazi Marvel film!