Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2023.08.27 Ergit

Remek folytatás, bár sokáig váratott magára!

2022.06.08 SzupiMester

Nosztalgikus

Jó volt ez kérem, igaz csak úgy kapkodtam a szemem, hogy itt a gép, hol a gép, hopp amott egy gép, itt is egy. :) Akik látták az elsőt, vétek lenne ezt kihagyni!

2022.07.11 tangatamanu

Az év legjobb filmje. Nincs benne hiba. Rendezés, színészi játék, operatőr, sztori, humor, romantika: 100%.

2022.09.27 Eagles

Nem unalmas

Nem vagyok egy Tom Cruise rajongó, de ez a film bejött. Aki egy hagyományos amerikai filmet szeretne, az nézze meg! Nem volt túl tolva. Jó volt.

2022.06.29 Bence377940

Elképesztően izgalmas

Az első részt max. a történet miatt érdemes megnézni, a két film ég és föld. Le a kalappal a stáb előtt, nálam eddig az év legjobb filmje!

2022.06.04 Iron02

Légiparádé, macsó-bomba

Nosztalgia a javából, igazi pacifista hős dömping és nem is várunk mást! Hála istennek nem a Netflix készítette, mert akkor indokolatlanul sok furcsa karakter vonta volna el a figyelmet az amúgy kevés izgalmas részről. Jó film volt, jól szórakoztam rajta, de hozzáteszem, kicsit kevésnek éreztem a csinnadrattát a végén. Ha belegondolunk, hogy már csak Tom maradt a gáton, mi lesz később, ki viszi a zászlót, ha igazi akciót szeretnék nézni? Nekem Cruise viszi a hiteles amerikai májert, nem Rock, bocsánat. Tudom, nyálas is kicsit néha na, de akkor is coca meg popcorn, aviátor szemüveg, bomber dzseki, szóval ikon. Már csak ő maradt, és hát a Top Gun-feeling az odab*sz! Nekem több örömet okozott emiatt a nosztalgia miatt, mint a fiamnak, de neki is mondtam ritka kincs, ez a stílus már veszendő, de neki is tetszett nagyon!

2022.08.28 BDJN

Jó film

Nagyon jó film, szerintem jobb mint az első.

2022.12.29 Rédl Erika

A legjobb!

Minden percét élveztem, szuper jó film.

2022.08.31 Matej

Vissza a gyökerekhez

Megnéztem... Megnéztem, és nagyon jó film volt. Tetszett, mert a hagyományos értékeken alapult. Mert az ALAP emberi értékeket, és erkölcsiséget hozza magával. Mert természetes emberi helyzeteket mutat, amikre természetes emberi reakciókat láthatunk viszont. Jó volt, mert nincs fullra pakolva CGI-jal... És rettentő megnyugtató érzéssel töltött el, hogy meglepő módon ebben a filmben NULLA volt a fehér embereket lejárató negatív diszkriminációs propaganda, NULLA volt a hamis LMBTQ propaganda, NULLA volt a hamis neofeminista propaganda, továbbá nem volt benne a hamis-klímakatasztrófa propaganda sem ❤❤❤ Ez egész egyszerűen egy régi vágású, szuper film volt, tele igazi emberi érzelmekkel, belső küzdelmekkel, minden mai idiotizmust mellőzve.

2022.08.31 dominika070

Benne van Tom Cruise

Nem.

2022.06.06 Mitim

Cruise még mindig a csúcson

Szuper lett a folytatás, a mozihálózatok hálásak lehetnek Tom Cruise-nak, hogy nem engedte át a filmet a streaming szolgáltatóknak. Igaza is volt, ezt a filmet mindenképp mozivásznon kell először megnézni. Ahogy elkezdődik, ahogy meghallod a zenét már az tiszta libabőr. Tetszett, hogy az aki nem látta az első részt, az is megérti a cselekményt mert sok a visszautalás a harminc évvel ezelőtti történésekre. Nagyon jó a képi világ, a cselekmény, a vége az fenomenális. Imádtam a meglepő fordulatokat. És bár nagyon jó a szereplőgárda, mégis Tom Cruise viszi el a hátán a filmet. Szerintem ő az egyik utolsó nagy hollywoodi sztár és legenda.

2022.06.01 hagi

Élmény volt megnézni!

Manapság számomra a moziélmény valamilyen képregény adaptáció megnézését jelenti a lányaimmal, vagy egy kicsi művészmozi meglátogatását a párommal. Inkább a streaming szolgáltatók filmjeit nézzük az otthon kényelmében. Picit el is felejtettem már, hogy évtizedekkel ezelőtt mit jelentett a mozi számomra. Ez a film visszahozta azt az érzést! Nosztalgiát érzek, de nem azt a fajtát, amit picit pironkodva szokás bevallani. Ez a film nagyon menő, egyedi színfolt a mai mozis világában! Nem Top-Gun-rajongóknak is nagyon ajánlom! A látvány, a zene, a színészek... Minden szuperül sikerült!

2022.05.27 DReyy10

Szerintem nem kérdés, hogy a folytatás jobb lett, mint az első rész. Én egyszerűen nem találok szavakat. Hihetetlenül látványos az egész. Imádtam!

2022.05.25 Balassapeter

Over the top!

Kevés film van, amit miután megnéztem, az jut eszembe, hogy venni kellene még egy mozijegyet. Nagyon tetszett. Aki negyven körüli, és az első részen nőtt fel, az értékeli igazán. Szuper film.