Toy Story 3.

Toy Story 3

2015.05.21 Laci000

Élveztem minden percét, nagyon szórakoztató!Pedig én azt hittem 2 jól sikerült rész után már ez nem lesz olyan szuper. De tévedtem! Ez is ugyanolyan jó lett mint a másik kettő! Ajánlom mindenkinek!

2017.05.26 Zoer8993

Ez a rész is igazi családi kis film ami nem mentes a humortól és a kalandoktól most sem. Még most is nagyon szerethetőek és jópofák a karakterek. Az első két részhez hasonlóan ez is kiváló.

2016.04.29 Bogi

Gyerekkorom egyik régi nagy kedvence. Ma is akármikor meg tudom nézni az összes részt. Felnőtt fejjel is rendkívül érzelmes, ötletes, és akciódús. Ilyennek kellene lennie a mai meséknek is egytől eggyig. Sajnos ritka az ilyen mese manapság, pedig imádom moziban hasonló animációs meséket megnézni. 10/10

2015.07.26 one1970

Ez így igaz. A Gravitynél is biztos az tetszett neki, hogy végre egy komoly tudományos alapokra épített film (persze nem) összeötvözve a D filmek mindent túlélő hőseivel. Ez a combo nekik beütött :D

2016.02.04 ellcrys89

Ez a film egész jól össze lett szerelve. Meg van fűszerezve nem kevés izgalommal és így fenn tartja végig a figyelmet és szórakoztatja könnyedén a kedves nézőt. Ajánlom!

2016.04.25 mrfaktor

Méltó helye van a best of 3. részek rangsorába. Nem mindig sikerül az alkotóknak az előző filmek minőségét megugrani, de ezennel siker lett belőle. Gyerekeknek, idősebbeknek egyaránt ajánlható. A Pixar egyik legjobbja!

2015.07.14 prongs2001

Zseniális, korszakalkotó, tökéletes film. A karakterek nagyon jól vannak kidolgozva, a látványvilág is. Megáll az idő úgy telik el az egész film! Megéri megnézni többször is!

2016.04.28 angel001

Az előző két részben szereplő karakterek folytatják kalandozásukat Andy szobájában,-aki azóta felnőtt -és azon is túl.Talán egyszer még lesz folytatása ennek a remekbe szabott animációs mesében.!

2017.10.22 veresszsoltika

Moziban láttam annak idején és annyira nem tetszett, mint a korábbi részek, de azért a harmadik részben is vannak jó jelenetek és beszólások, szerethető figurák.

2016.04.11 BallEr

Igényes és hangulatos film lett, amire látszik, hogy erős odafigyelést fordítottak a készítők. A történet pedig erős, ahogy azt el is várhatjuk tőle. Többet nem is akartam egy ilyen műtől.

2019.01.18 tooker

Az elözö részek sokkal jobban tetszettek, mert a harmadik rész már nem mutatott sok újdonságot, de a szereplők ugyanúgy lenyűgöztek a vicces dumájukkal.

2015.10.16 Blindspot

Talán meg merem kockáztatni, hogy tökéletes lett. Hát ez a film... eszméletlen ütős. Egy igazi kuriózum! De persze nem is vártam kevesebbet tőle. Ajánlom!

2016.07.22 K.bogi

Nagyon jól, sőt zseniálisan lezárták a gyerekkorom kedvenc meséjét. Egyszerűen tökéletesen sikerült megoldaniuk. Ha szégyen, ha nem én az emléke miatt moziban mikor először láttam a hármas részt elsírtam magam. Nagyon érzelmesre sikerült megalkotniuk.

2016.07.25 N.Béla

Az egyik legjobb trilógia lezárás. Remélem nem fogják megbolygatni a szériát, mert ez utolsó résznek tökéletes. Felnőtt és gyerek egyaránt élvezte mikor néztem moziban. A szívemhez nőtt ez a film is. Nem is igazán tudom miben rejlik a varázsa de engem elkapott. Mindenkinek bátran ajánlom mert ezt érdemes megnézni.