Toy Story 3.

Toy Story 3

2016.07.18 Bog1

Igazi disney klasszikus lett már az összes Toy story rész. Az egyik kedvenc mesém. Talán a 3 lett a legjobb bár lehet csak azért érzem így mert ez a legfrissebb:) Nagyon ötletes, és egyszerűen imádnivaló, szerethető az összes karakter. Méltó zárása volt a mesének, mely végigvetethető a gyermekkoromon.

2016.05.03 anita9215

Erre a műre nem is tudok hirtelen mit mondani, egyszerűen nem jött be egyáltalán. Még így nézve nőiesen is fogalmaztam. A történet még éppen hogy elmegy, de a karakterek megvalósítása rémes.

2016.01.01 Niki19

Nekem nagyon tetszett a film. Bár ez nem olyan jól sikerült mint az előző kettő, de ettől függetlenül nagyon szórakoztató. Igazi családi film. Csak ajánlani tudom.

2015.06.01 *tünde

Tetszik, szeretem, de mégis erőltetetté vált. A régi, szerethető karakterek visszatérnek. Az animációja viszont gyönyörű.

2015.12.29 Luxury

Nagyon izgalmas és kedves mese számomra. Nagyszerű és sok benne a humor, és a szeretet is. Kicsiknek és nagyoknak egyaránt ajánlom az összes részét, mert mindig mutat valami újat.

2015.12.29 sepsiklaudia

A legjobb rész és ezzel szerintem mindent elmondtam róla

2015.07.25 evaka3355

Ez az egyetlen olyan animációs film, aminek mind a 3 része jó lett! Nem igénytelenül jönnek évente a folytatások hogy csak pénzt kaszáljanak vele, mint a többinél....hanem szépen kidolgozzák az egészet.

2016.05.05 Garadi

Nagyon aranyos mese, és tökéletes példa arra, hogy igenis lehet igényes folytatást csinálni gyerekkorunk klasszikusainak :) Nálam az 1. és a 2. részt sem überelte, kicsit furcsállom is, hogy a legtöbb filmes listán azonban ez szerepel, az említett elözmények pedig nem.

2016.04.18 KrisztiEsLaci

4 csillagot ér számomra, mert bár a kisfiam nagyon szerette egy időben, és sokat is nézte, furcsa dolognak tartom,hogy az óvodát egy "kietlen, nyomasztó" helynek titulálják. Egy gyerekmesében ez nem túl pozitív.

2016.02.09 Dniel

Kicsit megilyedtem amikor láttam hogy lesz 3. rész is belőle, mert azt hittem hogy már nem maradt semmi amit tudnának mutatni de nagyon jó volt csalódni. Megint sikerült egy szuper szórakoztató filmet készíteniük!

2016.11.07 tjanika

Nem volt már annyira jó,mint az első kettő. Talán sok idő is eltelt azóta. Ha lesz folytatás,akkor fel kell kötni azt a bizonyos ruhadarabot.

2015.03.20 habtündér

szerintem ez az egyik legjobb rajzfilm! jó, lehet, hogy kicsit elfogult vagyok, de hát attól még van alapja az elfogultságomnak!;) Bár talán nem is tudom megindokolni,hogy miért szeretem ennyire, de azért megpróbálom. hm,mert kreatív és kicsit sem ... Több

2015.05.28 klaudia4469

A Toy Story ezen része kevésbé fogott meg mint a többi, pedig az egyik kedvenc mesém. Ezt a részt eléggé katyvasznak éreztem, ordibáltak össze vissza. Egyszer nézhető :)

2015.01.27 czardora

Ez elég gyenge lett. A kedvenc karakterek visszatérnek, veszélybe keverednek de már erőltetett az egész