Toy story - Játékháború

Toy Story

2016.04.26 ukla

Gyerekkorom egyik nagy kedvence.Annyira aranyos kis mese a többi résszel együtt. Két különbőző figura hatalmas nagy barátságáról szól tele izgalmas kalandokkal.Bár a fiú félelmetes játékfigurái azok egy kicsit túlzás egy kicsit, de ettöl egy nagyon jó alkotás.

2015.10.07 Blindspot

Nagy örömömre szolgált ezt a filmet megtekinteni, hisz ritka ma az olyan film, ami ennyire szórakoztató és nem egy üres héj. Különösen tetszett és hát bármikor újranézős.

2015.06.02 sonyxxx

Az első teljes hosszúságú számítógépes animáció, ami igazán klasszikussá vált azóta és tette a Pixart globális márkává. Az igazán jó ebben a történet volt, egy mese a barátságról, ami mind a gyerekeket és mind a felnőtteket megérintette.

2017.07.04 gerda

Gyerekkoromban láttam ezt a mesét, persze azóta is láttam már. Mozgalmas mese, ami a barátságról és a szeretetről szól. Jó ezt látni a játékok szemszögéből is.

2017.03.19 Zenta

A Toy Story az egyik legjobb animációs film, amit valaha láttam, különösen imádom a számos filmes utalást, melyet elrejtettek benne a film alkotói. Ezeket mindig lesem, akárhányszor megnézem.

2016.07.22 K.bogi

Nosztalgiázni nagyon jó a hasonló mesékkel. Nagyon jól összerakták. Emlékszem régen is nagy divat volt még általános iskolában a termékeik. A mesét szerintem már mindenki látta. A harmadik része is nagyon tetszett. Ritka jól eltalálták a zárás hangulatát. Jó lenne ha leadni őket folyamatosan valamelyik tv.

2015.06.21 neeta92

Ezer éve nem láttam már. Azonban egy irtó aranyos meséről van szó ami nem mellesleg nagyon szép grafikával lett elkészítve. Kicsiknek és nagyoknak egyaránt kiváló szórakozás lehet.

2016.08.24 Emma109

Még ma is megállja a helyét a gyerekek körében. Aranyos és egyben izgalmas kis történet.

2016.07.25 N.Béla

Nagyon szép mese. Animáció kicsit kezdetleges de a korához képest szépen megoldottak a készítők szinte mindent. Még felnőttként is végig lehet izgulni, tényleg egyedinek mondható a korában. A folytatások is nagy kedvence a családomnak.

2017.03.21 Péter

A Toy Story-ban amellett, hogy önmagában egy remek kis film, szuper történet az tetszett a legjobban, hogy a készítők milió más filmre tett utalást rejtettek el benne. Imádtam ezeket felfedezni. Biztosan rengeteg van még, amit máig nem vettem észre.

2017.01.17 Katkatt

Mindig az elmúlás jut róla eszembe. Emlékszem amikor még először piciként láttam és nagyon tetszett, azóta is kedvelem, de már nem az a kedvelés mint régen.

2016.07.22 Igob1

Egy szó: Imádat. A legjobb mese amiről valaha hallottam és láttam. Tényleg eredeti. Hasonló eddig sosem született és ez adja meg a varázsát az összes résznek. A zene ráteszi a pontot a végső i-re. Tényleg mindenkinek kell szerintem egy ilyen klasszikus mese amiért ennyiért rajong.

2015.06.17 szune40

Hatalmas animációs filmnek számított ez akkoriban. Hiszen az első volt ami ilyen technikával készült. Nagyon tetszett és emlékszem akkoriban nagyon vártam, hogy láthassam amit így utólag sem bántam meg.

2016.11.22 csocsicsoda

Remek kis mese. Gyerekfejjel is jó volt, felnőtt fejjel is szórakoztat. Szépek a figurák és helyes a története.