Toy story - Játékháború

Toy Story

2023.04.01 Timon

Játékbirodalom minden korosztálynak!

Egyértelműen a top-alapfilmek egyike. Ha a folytatások nem is annyira, az első kettő része biztos. Ez a film kettő igazán mély gondolatot ébresztett bennem: az egyik, hogy halhatatlan klasszikus (egyértelmű), a másik, hogy mi lenne, ha ez valós lenne? Tuti mindannyian gondoltunk már erre, főleg kisebb korunkban. Hacsak nem ragad el olykor a nosztalgia olykor. :) Ezzel a gyöngyszemmel érte el a Pixar az első nagyobb sikerét. Már önmagában az szívhez szóló, ahogyan a játékok szemszögéből bemutatják a világot. A szereplők pedig egészen jópofák, mind Woody, Buzz Lightyear, Rex, Andy, no meg a ,,kissé" rosszcsont (vagy inkább szadista) Sid. A végére pedig összejött Burgonya és Burganyó. :) 10/10

2017.03.08 Laca//Ho/rr/oR//

Gyerekkorom egyik kedvenc meséje volt. Nagyon ötletes jól megvalósított és látványos mese, amit az alkotók elképzeltek. Imádom.

2018.07.28 ArpiHajdu és Réci

Maradandód alkotni - Toy Story

Akárki akármit mond, számomra a Toy story mindig a top mesék között marad. Emlékszem, gyerekkoromban megvolt VHS-en, s naponta megnéztem, s minden egyes alkalommal ámulatba ejtett, ahogy a játékok életre kelnek, majd egy nem mindennapi kalandban lesz... Teljes kritika

2017.04.12 indingo

Aki volt gyerek az szereti ezt a mesét. Könnyed története van, de mégis nagyon mozgalmas. A karakterek igazi személyiségek, nagyon jó párbeszédek vannak benne.

2015.02.06 Yosihiro

Mintha a gondolataiban olvastak volna a szerzők. Kiskoromban mikor ovodában voltam sokat képzeltem azt, hogy a játékok is élnek. Ez az animáció az egyik kedvencem és örülök, hogy láthattam. Nagyon jól szórakoztam rajta ! Ajánlom mindenkinek :) Ez szuper volt :)

2018.12.04 mamiéstöti2

Először kicsit féltem ettől az animációtól, de fél óra nézés után már tudtam, hogy a folytatását is fogom követni. Mindenképp ajánlom minden korosztálynak.

Hihetetlenül aranyos történet,és tökéletesen eltalált szereplők....vagyis figurák....krumplifejtől Buzz-ig mindenki fantasztikusan ki lett találva !!! :) Kell ennél több !!!Ajánlott....

2019.06.08 Thibo84

Ez az alkotás egy új korszakot, az animációs filmek forradalmát indította el. A grafika és a karakterek kidolgozottsága szép lett, a történet szívmelengető, ugyan akkor humoros is. Csak egyet nem értettem már akkor sem és most sem, hogy ha Buzz úgy v... Több

2019.05.05 Ms. Akárki

Klasszikus 10 évesek gyönyörű látvány világgal animációval. Nagyon izgalmas és akciódús a történet. Mi lenne ha valójában a játékok élnének csak mi nem látnánk hogy ilyenek mivel rejtőzködnek. Gyerek mesének ez igazán frappáns alapgondolat. Felnőtt felnőtt fejjel és igazán szeretem Buzz és Woodi kalandjait.

2019.03.04 dailyfilmsan

Nagyon kezdetleges a technika, de látszik hogy nagyon igyekeztek az animátorok hogy ez egy jó rajzfilm legyen. Jó is, történetileg és narratív jelleggel is csak azt lehet mondani rá hogy szuper, mint bevezető film. Megismertet Andy-vel és az ő játéka... Több

2017.07.11 Szilonka

Nem mai darab, de még most is mindenki megtalálja benne azt a karaktert/jelenetet ami közel áll a szívéhez. Ezt még egy közeli moziban láttam, ami már sok-sok éve bezárt.

2019.01.05 Norbert93

A Shrek után a 2. legmeghatározóbb számítógéppel animált filmjének tartom. Egyfajta mérföldkő az animációs filmek világában. Nem csak gyerekeknek!

2017.10.20 Bazzzsi

Egy végtelenül szórakoztató és ízléses mesefilm. Nagyon tetszett a története, mindenkinek volt 1-2 kedvelt játéka és azokat az időket juttatja a mese az eszünkbe, amikor még azokkal játszottunk.

2016.05.11 VvV

Egyik kedvenc mesém. Mindenkinek volt gyerekkorában olyan játéka, akit nagyon szeretett és valahogy ezeket az időket idézi fel bennem a film.