Toy story - Játékháború

Toy Story

2017.09.18 SzFa

Nagyon jó mese, gyerekként én is elképzeltem, hogy a játékok élnek és a rendezők ezt tökéletesen meg is valósították. Nagyon szerettem, szórakoztató, kedves mese.

2019.01.04 szabomarc

Több előtte szólóhoz csatlakozva mindenkinek ajánlom én is, minden korosztályban. Érdekes ötlet a játékok szemszögét felvenni, jó a történet, nekem nagyon tetszett.

2018.07.16 czerik

Könnyed, mégis izgalmas története van, jól kidolgozott karakterekkel.

2020.12.01 Oliver.guy_

Ötletes és egyedi film rengeteg izgalommal, kalanddal, nagyon különböző, de mégis összetartó karakterekkel. Kisebb gyerekek számára biztosan nagy élményt nyújt. Családi filmnézéshez ideális választás.

2020.09.15 HannaK

Sose felejtem el amikor először láttam. Leesett az állam, hogy ennyi ötlet hogy fér egy mesefilmbe. Azóta a játékokra is más szemmel nézek.

2021.06.27 Kósa Bence

A játék sztori. Az egyik legjobb Pixar film. Woddy, Buzz az egyik legjobb filmes duó. Ez egy kihagyhatatlan mese.

2016.04.24 HanGa

Aranyos és látványos mese sok-sok tanulsággal. Nagyon látványosra sikeredett rengeteg újszerű ötlet van benne és a karakterek is nagyon kis formásak. A története is kiváló, csak jókat tudok róla mondani.

2016.04.19 szoljhozzam

Imádom ezt a mesét, bármikor újra tudnám nézni. A története annyira aranyos és kedves, hogy nincsenek rá szavak. A barbi románc, a kiskatonák, meg krumpli úrék mind-mind nagyszerűek, és szép a mese mondanivalója is.

2019.03.16 Vágottszemű

Vicces film lett, szerintem. Megérdemli azt az elismerést, amit kapott. A karakterek nagyon szerethetőek és élvezhető a film. Nagyon sok vicc és utalás van a filmben.

2016.02.27 H.a.n.n.a

Kedves kis mese, bármikor meg tudnám újra nézni. A története végtelenül aranyos, és hál'Istennek erőszakmentes mese. A mai mesekészítők példát vehetnének róla.

2015.05.21 Laci000

Kifejezetten utálom, hogy ha egy filmben énekelnek, ahogy itt is, mégis úgy gondolom, hogy aranyos mese. Kicsit rövid, de ennek ellenére szórakoztató.

2018.07.06 oneminute

Jó kis mese. Mindig is tudtam, hogy a játékok megelevenednek, ha nem látom őket, s most íme itt a bizonyíték is rá.

2018.01.28 zsani

Nekem annyira nem nyerte el a tetszésem ez a mese. Egyik karakter sem tetszett úgy igazán. Párszor megnézhető.

2015.10.27 fcbnandi

Mikulásra kaptuk VHS-en még mikor gyerekek voltunk. Korábban már hallottam erről a meséről, de valahogy nem érdekelt még gyerekként sem, aztán amikor megnéztem annyira megtetszett, hogy pár nap múlva a második részt is megkaptam. Nagyon ajánlom