Toy story - Játékháború

Toy Story

2016.08.29 Szivárvány1

Nagyon aranyos és érdekes mese. Érdekes belegondolni gyermek fejjel, hogy élnek tényleg valóságban a játékok. Még felnőtt fejjel is nagyon élvezetes volt a mese. Képzelem hogy gyermeki szemmel milyen jó lehet. Mindenkinek ajánlom.

2016.01.17 beero88

Az írók nagyon jól eltudták találni egy kisgyermek képzelgéseit és ezáltalán könnyen szerethetővé is tette annak a korosztálynak. Kis koromban láttam én is akkor tetszett mai fejjel azonban már csak mosolygok rajta. Szerettem.

2017.07.24 Lonka

Jópofa kis mese nagyon el lett találva a stílusa és aminek külön örülök, hogy a szinkronhangok is odatették magukat. A történet vicces és humoros.

2015.06.18 Dodi

Nagyon aranyos mese, rendkívül szórakoztató. A karakterek pedig kiválóak!

2016.09.26 Greeta

Ártatlan mese, nagyon formás karakterekkel, aranyos történettel.

2019.04.06 MidoD7

A filmipar nem is járhatott volna jobban, mint ezzel a nagyszerű és látványos filmmel. Rendkívül szórakoztató, lebilincseli a nézőt, míg fel nem villan a stáblista.

2016.06.20 Timcsi

Remek kis mese, tetszik az ötlet és jól is valósították meg.

2019.04.23 petraszab

A végtelenbe és tovább! Az elmúlt 25 év legjobb ötletén alapszik a mese. Nagyon helyes kis történet, sok-sok szereplő és remek látvány.

2021.09.25 stewie_griffin_2005

Csak most jutottam el oda, hogy megnézzem a Toy Story filmeket. Szerintem jó film, bár az animációs filmek között vannak jobbak, amik felnőtteknek is jobban élvezhetők, de ez is kellemes élményt nyújt. A szinkronhangok is jók. A grafika mai szemmel i... Több

2018.01.22 TribeBubu

Emlékszem, első megnézéskor mennyire lehengerelt a ma már kissé primitívnek számító 3D animáció. De ez volt az első 100%-ban 3D-ben készült rajzfilm, amit láttam, továbbá gyerekkoromban én is bolondultam a műanyag kacatokért, úgyhogy egyből belopta m... Több

2017.08.06 felicity

Biztos 1995-ben készült?? Nem úgy néz ki. Az összes része nagyon jó. Ez a film a legjobb animációs filmek közé tartozik.

2018.10.21 Csillagpor

Zsenilális mese. Mind a mai napig megállja a helyét a legnagyobb Disney mesék között. Ahhoz képes milyen idős már ez a mese az animáció kifogástalan. Érdekes ahogy a készítők egy komplett társadalmi rendszert kiépítettek a játékok számára. Vicces és akciódús. Jó kikapcsolódás bármikor.

2017.04.18 bgnz367

A legnagyobb animációk között van és teknitve, hogy az első ilyen típusú mese ott is marad örökre. Gyerekként hatalmas élményt nyújtott és mind vágytunk egy Buzz figurára.

2018.03.18 hackerjulcsi

Hihetetlenül fantáziadús, szellemes és mégis szép történettel rendelkező mesefilm. Olykor nagyon drámai. Külön tetszik, hogy sosem - vagy nagyon ritkán - látjuk a játékokon kívüli emberi világot. Örök klasszikus nekem.