Pókember - Irány a Pókverzum

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2019.05.05 rainman

Szórakoztató, érdekes Pókember verzió. Ahhoz képest, hogy animációs volt, meglepően tartalmas is, és szépen felépített karakterekkel. A látvány fenomenális, csak időnként too much! Értem én, hogy egy animációs filmben mindent lehet, de itt inkább a M... Több

2019.07.04 MidoD7

Remek adaptáció

Vártam is meg nem is ezt a filmet. Egyrészről ódzkodtam mivel mégis csak mese köntösbe burkolták a dolgot de jellegét tekintve meg nagyon érdekelt. Hatalmasat csalódtam pozitívan. Oltári jó képregényfilm lett a Pókember. Szerethető karakterekkel és humoros párbeszédekkel. Ez igazán lenyűgöző teljesítmény.

2021.04.19 KCintia

Nem lett rossz

Annyira magával ragad az, ahogy kinéz az egész. A karakterek, helyszínek, effektek, képregényes megjelenítések. Nem elég, hogy baromi jól néz ki, de humoros, érzelmes, vicces is. Ez az a kategória, amit gyerekek és felnőttek egyaránt nézhetnek.

2018.12.16 ionlywearblack

a nap véleménye

Várjuk a folytatás!

Nagy képregény-rajongóként kihagyhatatlan volt számomra az új Pókember mozi. Már a trailer megfogott a stílusával. Maga a mese iszonyatosan látványos a 3D animáció a képregények világát idézi, sok szövegpanellel találkozhatunk, sok hangeffekt pedig s... Teljes kritika

2019.02.07 Vágottszemű

Jó volt. Mindenkit meglepett, mert nem számított ennyire jó filmre senki. Én se számítottam de meglepett amiután ilyen jó lett a film. Gratula a készítőknek.

2019.05.03 ZozArt89

Azonnal behálóz!

A szuperhős filmek mindig is a kedvenceim voltak, azonban Pókember nem lopta be magát a szívembe, amikor még Tobey Maguire játszotta piros ruhás hősünket. Majd Andrew Garfielddel ez az érzés megváltozni látszott. Az "Irány a Pókverzum" lett az összes... Teljes kritika

2019.04.14 iq.csabi

Nagyon jó film, bár a végére már kicsi túlment nálam az anime és a malac pókkal, de mindenképpen megéri megnézni.

2020.11.12 Félix

Miles Murales mint Peter Parker

Én kifejezetten élveztem. Sok akció, kaland, sci-fi. Nagyon tetszett a fekete fiú. Nagyon keményen harcolt azzal a barna hajúval az oldalán. A poénok is jól sültek el. Én azért néztem meg ezt a filmet (vagy mesét), mert a kedvenc Marvel karakterem nem más, mint Peter Parker, azaz Pókember. Nem döntöttem rosszul, hogy megnéztem. És az a csaj is nagyon király volt. Meg mikor megtámadták Miles Muralest a madarak. És a hálójukon mikor csimpaszkodtak. Én ajánlom, de ez sem olyan kicsis. A filmben lezajlott jelenetek és a karakterek mellett tetszett, hogy nem nagyon van benne káromkodás. (Nem is csodálkoztam rajta.) A gyerekeknek tetszeni fog, mert nekem nagyon tetszett. Nagyobb korosztály élvezni fogja. De szerintem a kisebbek is. Meg ez a duma: "Apa, szeretlek." lol. Már jó rég láttam , mégis sok mindenre emlékszem a filmből. Jó mozizás véleményem szerint a hétvégére a Pókember - Irány a Pókverzum. Nincs bajom a filmmel. Srácok, nézzétek a 2019 eleji Pókembert!

2019.06.18 Zsolti01

Nekem nagyon bejött ez az animációs stílusa a filmnek, sokan azért panaszkodtak, szerintem ok nélkül. Zseniális film lett, ami ráadásul oscárt is nyert.

2019.07.25 Kate Rainbow

5 csillag...Hogy miért? Mindjárt kifejtem ;)

Erre a filmre 5 csillagot adtam. Ebben a kis videóban pedig részletesen kifejtem mi tetszett benne annyira: https://youtu.be/I9nzFBtnqzY

2022.12.22 EP

Mikor megtudtam, hogy 3D-s animációs Pókember film lesz, nem igazán keltette fel az érdeklődésemet, de azért kíváncsi voltam rá, és megnéztem. Nagyon jó kis film lett. Érdemes megnézni. Nem baj, hogy animálva lett, sőt. A multiverzum is nagyon tetszett, mert elég sokszor elrontják az ilyen filmeket. Szóval 7/10.

2019.10.19 P

Alapvetően a sztori jó volt. Talán Miles és a nagybátyja közti kapcsolatot még lehetett volna fokozni, szerintem egy kicsit gyorsan zárták le azt a szálat. Ami viszont nagyon nem tetszett a filmben, az Pókmalac és az anime pókrobotizé volt. Számomra teljesen értelmetlen és lényegtelen karakternek bizonyultak.

2018.12.07 juliS

Kész, végem van ettől a filmtől, az év legnagyobb pozitiv meglepetése volt a számomra. Hihetetlen látvány, humor, remek kis sztori... Egyszerűen minden percéből süt az alkotók zsenialitása. Őszintén, le a kalappal, mindenkinek a lehető legjobb érzéssel ajánlom: ezt ne hagyjátok ki!

2019.04.15 Garfbob10

2018-ban sok jó filmben volt részem, épp ezért nem vártam, hogy majd az év végén fog meglepetés érni. Pláne nem a Sony-tól, aminek hírneve eléggé megcsorbult az elmúlt években és pláne nem egy animációs Pókember-filmtől. De csak megtörtént ez a karác... Több