Pókember - Irány a Pókverzum

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018.12.06 sonolokojjo

Az első perctől az utolsóig színtiszta szórakozás. Én szeretek kritizálni, aki ismer, az tudja, de ebbe a filmbe nem tudok belekötni. Ha azt hitted, láttad már idén az év animációs filmjét, gondold át újra, és ülj be a Pókemberre. Esélyes, hogy változni fog az álláspontotok.

2018.12.14 Torres9

Nem tudtam igazából, hogy mire számítsak, de amint felpörgött a filmcím, engem azonnal beszippantott magával a mese hangulata. Ráadásul maga a történet is tudott újat hozni és hozzátenni ehhez a világhoz. Mindenképpen érdemes megnézni!

2020.11.28 Patya94

Szerintem Pókember az a hős, akivel a legtöbb mindent lehet kezdeni a vásznon. Sokkal több potenciál rejlik benne, mint az egész Bosszúállók mizériában. Ezeket az alkotásokat megtölthetnék drámával, érzelmekkel, kurva nagy akciókkal és kicseszett jó ... Több

2019.05.11 alkonyfeny

Merész

Aki szereti Pókembert és a Marvel univerzumot annak ez a film kötelező, aki nem annak meg kellemes kikapcs, amin nem kell sokat gondolkozni. A történet alapja (Jajj, ne a világ elpusztul!!!) könnyen mondható sablonosnak, ahogy a cselekmény és a kimenetel is, így erre ne is fordítsunk most figyelmet. Az viszont, hogy több különböző szemszögből is megfogják az kifejezetten ötletes. A képi és zenei világa végre nem sablonos, talán az elején kicsit szokatlan a képpontok tömege, és a kamera mozgás, de ettől egyedibb és a cselekmény hamar behúzza a nézőt.

2018.12.30 Erdő Csaba

Érdekes megvalósítás

Nem vagyok nagy pókember rajongó, de a megvalósítása, ez a képregényszerű elképzelés meglehetősen tetszett. Moziban nézve még szebb volt. A sztori is kifejezetten tetszett.

2020.04.16 Erik Halmi

Fura folytatás az előző pókember filmeknek de szerintem egész jó,könnyedén el lehet benne merülni e szórakoztató és a zenék címet már rég be kerestem

2019.06.08 rencsi

Nagyon jó film. A történetnek mintha lenne egy rejtett üzenete :Bárkiből lehet az aki lenne akar. Olyan volt mintha egy képregényt olvastam volna csak animáltan.

2019.02.01 nevi82

fiam anyósommal

A 8 éves fiammal nézte meg anyósom, fiamnak nagyon tetszett, tipikus fiús film, anyósomnak egy kicsit durva volt.

2019.05.31 Igor16

Nem a legjobb de attól meg 4* meg ér.