Sikoly VI.

Scream 6

2023.03.22 Tipikus Semmilyen

Fejezzétek be, légyszíves!

Kellet még ez a film? Szerintem nem, csak valaki még pénzt akart kivenni belőle. Összelopkodott, unalmas, lapos, élettelen, baromi gyenge mozi. Kliséhegyek, semmitmondó képsorok, röhejes színészek, mi kell még? Csak annyi, hogy fejezzétek be ezt a franchise-t! Sajnos szinte egyetlen szegmense sem működik. Talán a slasher részek, de azok sem mind. Valahogy elcsúszott az egész. Soha többé Sikoly, vagy visítani fogok!

2023.06.12 Idknw Nézhetetlen

Ez a film egy nagy nulla. Hány részt csinálnak még? Persze az összes rész vissza utal a legelsőre, mivel az a legnézhetőbb az összes közül, de egyre rosszabb részek készültek, végül ez lett a legalja. Persze az 50 kilós kiscsaj meg az a 165 centis ki... Több

2023.10.15 BÉLA

Hát ez gyenge

Ez inkább vígjáték, mint horror.

2023.10.23 Findzs

Sikoly-tottam kínomban

Az első 10 perc után csak néztem, hogy most akkor mit is nézek? Horrora akadva? Vagy valami újabb vígjáték horror alapokon? Ja nem, ez a Sikoly egy újabb bőre. Ami igencsak vékonyka és szakadozott. Az, hogy tele van sérthetetlen emberekkel és megmagyarázhatatlanul erős tizenéves lányokkal, az egy dolog. A színészi játék és a rendezés pocséksága egy másik dolog. De, hogy nincs egy épkézláb sztorija, az már fájt. 2/10, de csak Melissa Barrera miatt. :)

2023.03.19 Diabolus

Kellemes csalódás!

Féltem, hogy már nem tud újat mutatni, vagy épp ellenkezőleg, annyira csűrik-csavarják ezt a filmsorozatot, hogy élvezhetetlen lesz. Sokkal jobb volt, mint az előző rész, nem teljesen kiszámítható vagy unalmas, egy korrekt horrorfilm kerekedett belőle, nekem bejött.

2023.03.10 Petike98

Fuh, gyerekek ez megint nagyon brutláis lett. Szerintem ez a franchise egyik legjobban sikerült darabja. Nagyon működik minden elképzelés a filmben.

2023.03.09 BonCsa

Most már biztos vagyok benne, hogy az előző rész nekem sokkal jobban bejött, de igazából ez sem annyira rossz. Szerintem egy kissé hatáskeltő ez a korhatár besorolás, persze nem mondom még így is eléggé félelmetes volt.

2023.07.16 Bali9999

Blu ray

Nekem tetszett.Kicsit visszaadta az 1.rész hangulatát.Kérdés nálunk megjelenik-e valamilyen formátumban???Jó lenne már végre 1 normális forgalmazó

2023.03.10 dufekmark5

Tetszett ez a film, de a ötödik és a harmadik rész jobb volt.