Hupikék törpikék – Az elveszett falu

Smurfs: The Lost Village

2023.07.02 drg0602

Aranyos, elég jól sikerült mesének tartom. Technikailag nagyon jól van kivitelezve, elkészítve. Felnőtt fejjel is simán nézhető alkotás. Kedvenc mesém volt, ma is simán megtudom nézni. Amúgy szerintem mindenképpen érdemes megnézni. Értékelés: 8/10.

2017.09.22 mamiéstöti2

Inkább csináltak volna a filmes verziónak egy harmadik részt. Meg lehetett nézni, de eddig szinte az összes törpös produkció érdekesebb volt. Kicsit csalódtam.

2018.02.15 Deku

Rabul ejtett a filmnek minden pillanata, alig várom, hogy újra megnézhessem. Eszméletlen ütős cucc. Igazán akciódús film tele mindenféle jóval. Nekem ha igazán kikapcsolódni van kedvem hasonlóakra lenne szükségem mint ez is. Imádtam

2019.01.16 dailyfilmsan

Aranyos rajzfilm. Nem lehet a két filmhez kapcsolni teljesen különálló, de annál szórakoztatóbb. Törpilla körül forog a világ úgy néz ki, mert azon megy a vita hogy miért nincs több törplány. A végén pedig találnak egy csomót. Aranyos tanmese, jó is de nem varázsolt elannyira nagyon.

2019.07.29 Szilonka

Szuper kis mese, helyenként felidézi a nagy elődöt. A története izgalmas, jó a látványa és a zenék is.

2019.08.02 Ms. Akárki

Egész kellemes meglepetés volt ez a film pedig az eddigi feldolgozások alapján már erős fenntartásaim voltak, de megugrották történetben a lécet. Izgalmas és tanulságos mese. Egyedül az animációjával nem vagyok kibékülve.

2017.08.01 MMcFly2015

Vegyesek az érzelmeim a filmmel kapcsolatban. Annak külön örültem, hogy visszatértünk legalább az animációs meséhez, és a klasszikus főhősök nem Neil Patrick Harris társaságában bohóckodnak New York utcáin. A történet ötletes, kaland - kaland hátán,... Több

2018.03.02 kevelin

Én belenéztem a filmekbe szerintem szörnyűek voltak. nekem ez bejött a hupikék törtpikék rajzfilm nem film. soha nem volt az és nem is lesz :D mi imádtuk párommal a rajzfilmeket. remélem lesz még belőle jó pár.

2020.09.09 Kanyi

Kicsit elter a tobbi storytol de nem mondom azt h nem teszi rosszul

2017.03.29 T.Andras

Ez az első Hupikék törpikék film, amit láttam. (Nem számolva a sorozattal.) Nagy meglepetés volt, ugyanis amellett, hogy a történet is jó volt, vicces volt, sőt volt benne kifejezetten a felnőttek számára szóló poén. Szerintem én jobban élveztem, mint a gyerekek körülöttem.

2017.04.03 nándi99

Szerintem nagyon aranyos lett, unokahúgomat vittem el rá, aki láthatóan nagyon élvezte. Látszik, hogy nem a felnőttekre szabták, de ez nem is baj. Nekünk ott van a Zootopia, meg az Agymanók. Ez most egy nagyon a kicsikre szabott animációs film lett, és ez rendben is van így.

2017.03.31 SztarkTóni

Végre visszataláltak a Törpök önmagukhoz, az előző két katasztrófával felérő élőszereplős mozi után ez kimondottan felüdülés volt, még akkor is, és ilyen múlttal már az átlagos is előrelépés.

2019.08.19 [email protected]

Igazából szerintem semmi különös nincsen benne.

2021.04.09 Rocker

Nagyon jó