Terminator: Sötét végzet

Terminator: Dark Fate

2021.11.03 Borsossy Nézhetetlen

James Cameron bukása

Fájó szívvel néztem végig. Cameron is beállt a sorba. Egyszerűen nem méltó az előző két részhez (T1, T2). Hogy lehetett 30 éve korszakalkotó filmet készíteni, aztán a három évtizednyi plusztapasztalat, Avatar (!!!), korlátlan mennyiségű anyagi és emberi erőforrás, és ezerszer fejlettebb filmtechnikai korban egy minden tekintetben gyengébb munkát letenni az asztalra? Sehol, ismétlem, sehol nincs a T2-höz képest. Közvetlen folytatásnak szánta? Hát nekem nem az. A Terminátor franchise számomra továbbra is két darab filmet tartalmaz. Ezt pedig igyekszem majd minél hamarabb elfelejteni. Pedig milyen jól indul... az első 1-2 perc, amíg Sarah felvételről beszél, aztán jött a tengerparti jelenet, és számomra onnantól már nem a kánon része...

2024.02.05 Farkasember37

Sci-fi vígjátéknak jó volt

Aki a Terminator 1-2 filmen nőtt fel, mint én is, azt kell mondjam, megerőszakolták a történetet, mint egy szűzies nőt hatodszorra is. :D Hiába harcolták idegbetegre a régi hősök magukat, ha a végzet úgyis elkerülhetetlen, de ne így. :D Sötét végzete inkább a filmnek van, nem a történetnek. :) Ha életemben csak ezt a filmet látom, önálló filmnek még jó is lenne, de ha be akarom illeszteni a történetbe, akkor kék halált kap az agyam. :D Ezt már csak viccesen lehet felfogni, mint Szerá Konor aranyköpését: „Nem tűnt fel az asszonynak, hogy 200 kilós vagy?” – erre Svarci válasza, akin megöregedett a bőr: „Nincs köztünk testi kapcsolat, csak élünk, mint a jó házasok.” :D :D :D (kicsit átköltöttem) :D Skynet annyira bedühödött, hogy előjött a szellem a gépből Legion formájában :D Érdekességképpen érdemes megnézni, ha más nem. :)

2022.07.12 SzupiMester

Szerintem hozta a Terminator-érzést, rendben volt. Mintha az első rész néztem volna. :)

2019.10.28 Pisti801227

Bevált recept – jó a kaja, de semmi extra

Mivel angolul már megnézhető a film, a széria rajongójaként nem bírtam tovább várni, naná, hogy megnéztem. Próbálok spoiler mentesen írni, de nem lesz könnyű. Kezdeném azzal, hogy a film szerintem jobb, mint az utolsó, szerintem bőven nézhető két ré... Teljes kritika

2020.12.16 helfannn

Hová tűnt az igazi Terminátor stílus??

Egy nézhető darab, de hiányoltam belőle a vagány dolgokat, meg magát a Terminátor stílust. Sokkal jobb lett volna, ha lettek volna benne poénok, de annak örülök, hogy hozott valami újat. Azt hittem, remekül fogok szórakozni rajta, és jól is éreztem magam valamennyire, miközben néztem a filmet. Megmarad valamennyi ideig, de nem örökre. Voltak jelenetek, amikre én is felfigyeltem, de nem is a jelenetekkel volt a baj, csak nem adta át a film azt, amit kellett. Jó, hogy most jöttek új karakterek, és már nem Arnold Schwarczenegger viszi a prímet. Sajnos az 5 csillagból le kell vennem 2 csillagot, és megérdemli ezt ez a film. Mégpedig azért, mert hiányoltam belőle dolgokat. Az egyik a poénok, a másik, hogy a jó kis dumák is hiányoztak stb. Hiányoztak belőle dolgok, de élvezhető volt olyan 84%-ra.

2020.01.16 Robert Langdon

Az igazi T3

12 éves koromban láttam először a T2-t. Azt se tudtam mi az. Persze VHS, nehéz beszerelni... Talán ezért maradtam le a premierről 3 évvel. Hát tátott szájjal néztem végig. Aztán megnéztem az első részt, hogy tudjam mi a lényege a filmnek. Arra gondoltam, hogy lehet egy ennyire rossz filmnek ilyen jó folytatást csinálni. Most hasonló a helyzet. Most azt kérdezem, minek kellett megcsinálni a T2 utáni részeket egyáltalán? Ez a folytatás az igazi. Így kellett volna folytatni. Csak azért nem 5 csillag, mert több akció is belefért volna, de amikor van, az nagyon látványos és pörgős. De legyen inkább 8/10.

2019.11.02 Fiximan

Piszkosul vártam ezt a filmet, és azt ugyan nem akarom mondani, hogy csalódás lenne, szerintem nem lett az egész egy középszerű akciófilmnél. Bár azt mindenképp be kell látni, hogy nagyon látványos lett az egész, de szerintem ez ma már nem elég egy ilyen volumenű filmnél.

2021.04.01 Andrea387225

Lenyűgöző látványvilág, a színészek kitűnőek.

2021.09.04 davidjunior

Szerintem a Terminátor 3 óta ez volt az a terminátor rész, amelyikben észre lehetett venni a tipikus hangulatot. Nekem kifejezetten tetszett. Kétszer is megnéztem. Sokkal jobb, mint a Genisys.

2019.10.26 Kornél

Minőségben az első két rész mögött kullog, de nem olyan katasztrofális, mint amilyenre számítottam. Mondjuk a rengeteg klisét kispórolhatták volna, na meg a számtalanszor ellőtt poénok helyett is kitalálhattak volna valami mást, de összességében egy tűrhető akciófilm.

2019.10.24 Hitman

Nem biztos, hogy Cameron jól döntött, amikor átadta a rendezést Millernek, ez a rész szerintem nem méltó a korábbi filmekhez. Egy újabb sikertelen bőrlehúzás.

2019.10.31 Bence

Oké, hát kétségtelen, hogy Az ítélet napja után végre valóban egy jó Terminator filmet kaptunk, de valahogy ez sem az igazi. Inkább egy nosztalgiavonatnak éreztem, és nem jött belőle az a merészség, amit egykoron tudtak az eredeti részek.

2020.01.15 Evil21

Régiből új

Szerintem Jó volt maga a film, és tetszett is.A terminátor részekhez amiket eddig látunk hogy is mondjam semmi köze hozzá,de nagyon nincs ezt mindenki úgy nézze meg hogy ez egy egyedül álló film új részel még a fő "gonosz" Skynet is más nevet kapok tehát valamiféle alternatív jövőbe csöppenünk.Szerintem evvel nincs is gond már ha lesz egyszer belőle folytatás és akkor úgymond első résznek ez a fő ellenség sokkal jobb mint egy T 101-es típus :P .Egyetlen kapcsolat a régi részekkel talán Connor és Arnold,de hát szerintem nem merték kihagyni sem őket mert filmet eladni nélkülük pláne aminek nagy múltja van .......,habár Arnold szerintem útsó filmet csinálta ebben a kategóriában ezt el is mondja a filmben már nem térek vissza címel :P lehet 2 értelmű is persze hogy ez csak a eljátszott karakternek szól bla bla de kiöregedett már.

2020.02.15 Csuba

Nem lett komoly film.