Terminator: Sötét végzet

Terminator: Dark Fate

Artsomnia
2019/10/30

Terminátor: Sötét végzet
Terminátor: Sötét végzet feltette az i-re a pontot és tökéletes egységet alkot az 1984-es és 1991-es korábbi részekkel. Több

Vox.hu
2019/11/06

Tim Miller főként az akciók miatt volt jó választás, az autós és repülős üldözéseket, valamint a könnykicsordulós akciókoreográfiákat kifejezetten ütősre és dinamikusra hangszerelte. Itt azonban nagyjából vége is a pozitívumoknak, a fent felsorolt hiányosságok sajnos rányomják bélyegüket a filmre, és ezért lett a Sötét végzet „csupán” egy szórakoztató, de könnyen felejthető Terminátor-folytatás. Több

Filmezzunk.hu

Értékelés: 6.8/10
Éreztem Tim Millerben az igyekezetet és a tiszteletet, amit a film múltja diktált neki, de ki kell mondanunk most már – és ezzel magam ellen beszélek, hisz gyermekkorom kedvenc hőse volt a T 800-as modell –, hogy el kell engedni ezt a franchaise-t, mert egyszerűen már nincs benne több… sajnálom. Több

Supernatural Movies

Miért kell erőltetni azt, ami nem megy? - Terminátor: Sötét végzet
Olybá tűnik tehát, hogy a terminátor sorozat bevégezte, a végzete pedig tényleg sötét. Én meg inkább újranézem az első két klasszikust, és próbálom elfelejteni, ami utána történt. Több

Creepyshake.com
2019/11/07

A pazar színészi játék, a lendületes és akciódús vágás, illetve a nosztalgiafaktor és a zseniális hangkeverés miatt a Sötét végzet valóban a harmadik legjobb epizóddá avanzsálódott. Több

Roboraptor

Értékelés: 6.5/10
Jó az új Terminátor, csak minek van?
Ha ez a maximum, ami az új évezredben kihozható a mítoszból, akkor jobb, ha ezzel a filmmel végleg el is búcsúzunk tőle. Több

24.hu
2019/11/07

Schwarzenegger vicces, de valaki végre elpusztíthatná a Terminátort
A film legélvezhetőbb pillanatai azok, amikor a nosztalgia mellé némi önirónia is társul. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2019/11/11

Értékelés: 7.5/10
Visszatért!
A Terminator: Sötét végzet vitán felül egy remek alkotás lett, amely mind cselekményével, karaktereivel, látványával és hangulatával arra megy rá, hogy maximálisan elszórakoztassa a nagyérdeműt. Több

Cinegore.net
2019/11/12

A rajongóknak jó szívvel ajánlom, mert ha ez volt a sorozat lezárása, szerintem nagyon is elégedettek lehetünk vele, mert a történetvezetés szempontjából nem is tudok jobbat elképzelni. Több

Smoking Barrels
2019/11/12

Számomra messze a legjobb Terminator-film volt a második rész óta, igazi nosztalgiabombaként hozva vissza a klasszikus stíluselemeit. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!