Viharsziget

Shutter Island

2018.08.15 Bizsu82

Nagyon jó film. Összetett, érdekes cselekményű, a film egész hosszában leköti a nézőt. Rendkívül izgalmas, magával ragadó. Karakteres, profi színészi alakítás.

2015.04.20 Zsceeeka

A könyvet szinte szóról szóra követi, ez csupán egy meglepő dolog volt, mert a filmet láttam először, ennek fényében akkora bravúrra azért nem volt szükség az alkotók részéről. Ettől függetlenül eszes, feszültségekkel teli thriller, bár kissé kiszámítható a háttérsztori (a párom szinte azonnal kitalálta).

2016.07.25 Leilani

Nagyon elgondolkodtató, izgalmas film, Leonardo DiCaprio nagyon jól játszik, mint mindig. Mindenkinek ajánlom, nagyon érdekes a végkifejlet, a történet nagyszerűen van kidolgozva, egyáltalán nem kiszámítható.

2018.09.19 thejoker

Martin Scorsesenek ez a legjobb filmje annyi biztos. Nagyon érdekes, izgalmas film, a végén egy nagyszerű csattanóval. DiCaprio is nagyot alakít a filmben bár ez szerintem nem annyira meglepő, mindenkinek ajánlom!

2019.01.04 szabomarc

Fordulatos, a végén szinte szétrobban már az ember agya. DiCaprio remekül játszik, szokásához híven, Sir Ben Kingsley-vel egyetemben. Mindenkinek ajánlom, bár lehet van akinek sok ez a történet, szerintem kifejezetten zseniális.

2020.09.30 belavagyok

Remek film volt nem vitás. Nagyon erős a története és nem lehet elmenni Leonardo DiCaprio alakítása mellett sem.

2021.07.18 Gauss

Ennyire nem izgultam még egy filmen, mint ezen. Eszméletlenül izgalmas, nagyon jó a csavar benne. Fantasztikusan jó film. 10/10

2015.09.29 Loborg

Nagyon jól eltalált feldolgozása az egyébként zseniális könyvnek , bár a regény is nagyon jól van megírva , így csak a látványvilág kellett hozzá meg néhány zseniális színész :D

2017.07.27 czigler.nora

Én végigrettegtem ezt a filmet, de nem amiatt, mert ijesztget, hanem mert féltem, mi derül ki legközelebb. Nyomasztó, rideg és izgalmas, de ezt is ígéri.

2015.11.21 irongozu

Hamisítatlan Scorsese alkotás. Borús hangulatú film, hozzáillő zenével. Úgy gondolom, hogy ez Leonardo De Caprio egyik legjobb színészi alakítása.

2019.04.13 iq.csabi

Brutálisan jó film, az első pillanattól az utolsóig hihetetlen izgalmas, érdekes és lebilincselő. Nagyon jó fordulatokkal, a vége meg... Fantasztikus film.

2016.01.27 Adepto

Az egyik legjobb Scorsese-DiCaprio film (A tégla mellett). Minden megvan benne, ami egy igazán kiváló alkotáshoz kell: érdekes sztori, amely bővelkedik a csavarokban; kiemelkedő színészi játék; gyönyörű látványvilág; jó rendezés; igazán remek forgató... Több

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Szokasos Scorsese, szokasos Dicaprio, de ez a film szerintem egyikuknek sem all jol. Tul hosszu, tul lassu, tul minden... csak epp nem joiranyban tul. A "poen" mar az elso 25-30 percben sejtheto, onnantol kezdve pedig nem lehet belemerulni, mert nem tortenik semmi, aztan egyszercsak vege lesz, mintha mindenki megunta volna.

2017.03.11 NorbiP

Kövezzetek meg, de én utáltam ezt a filmet. Szeretem DiCapriot, de a film végi csavar az ami elrontotta az élményt. Szerintem az ilyen fordulat sablonos, és már lerágott csont.