Viharsziget

Shutter Island

2018.07.07 LionelMessi10

Az egyik legnagyszerűbb film, amit valaha láttam. Elképesztő a film története és mondanivalója. Hihetetlen, hogy végig bizonytalanságban tudják tartani a nézőt, az első perctől az utolsóig izgalmakban bővelkedik. Dicaprio hatalmasat alakít, de ezt má... Több

2022.03.10 Fikatours_blogger

Na, végre!

Régóta nem sikerült ötcsillagos értékelést adnom, de ez a film kiérdemli. Jó a történet, remek alakítások, gratulálok.

2015.05.12 hsanya182

NAgyszerű film. Ugyan a kezdet jobb, mint egy átlagos film, a folytatásban kicsit leül, nem lehet követni a sok információt, majd a film közepétől ugrik egyet, beindulnak a gondolatok zápora, most mi is töténhetett valójában... A végén mégis makacsul... Több

2021.07.18 stevepisti

Az elsők között van a filmvégi nagy csattanós sztorik listámon. DiCaprio nagyot alakít itt is, Ben Kingsley, Mark Ruffalo stb. - nagyon jó szereplőgárdát sikerült összehozni. Végig ott motoszkál az emberben, hogy valami nincs rendjén, valami nem stim... Több

2016.01.17 beero88

Hatalmas egy film. Egyáltalán nem vagyok egy Dicaprio fan sőt inkább az ellenkezője. Ezért is volt nagy meglepetés számomra amikor a film végén tátott szájjal mondhattam, hogy ez egy csúcs állat film. Csavarokkal teli fordulatos és szórakoztató.

2015.06.05 Dodi

Szuper film, kifejezetten sokkoló. Hozzá vagyok szokva pedig a thrillerekhez, horrorokhoz, de ezt izzadt tenyérrel néztem. DiCaprio számomra itt bizonyított, kiváló színész!

2017.12.10 Greeta

Imádom az ilyen stílusú filmeket, ahol az orránál fogva vezetik a nézőt és teljesen át tudja magát élni, bele tudja magát képzelni a főhős szerepébe.

2019.04.06 MidoD7

A maga nemében minden kivételesen jól teljesített. Jó színészi gárda és igazán kedvelhető karakterek voltak benne, azon kívül az effektek tökéletesek voltak. Ami nem mellékes, hogy tökéletesen lekötött.

2020.10.20 jfruzsi97

Zseniális egy film. Azt hinné az ember egy hézköznapi kis bűnügyi film, aztán a végén leesik az ember álla, hogy mi is folyik igazából végig a filmben. Sztori nagyon jó, jó szereplő gárda.

2019.01.31 Timcsi

Leonardo DiCaprio, Mark Ruffalo és Ben Kingsley egy filmben? Wow! A története varázslatos, meglepő fordulattal a végén.

2017.10.13 kevelin

Zseniális film- Zseniális ötlet- Zseniális színészi teljesítmény. Imádtam minden percét. Akiket foglalkoztat egy kicsit is az elmebaj bármely szegmense mindenképp nézze meg. Pszichológus palántáknak kötelező :)

2017.01.21 Gigi

Életem egyik legfurább filmje. Az a kategória, amit végignéztem, és csak bámultam magam elé, azon tűnődve, mi is történhetett valójában. Érdekes film, azt el kell ismerni, még akkor is, ha inkább taszított a nyomasztó hangulata, mint vonzott.

2017.04.18 bgnz367

Hihetetlen film lett, engem teljesen magába csavart. Néztem néztem, és amikor már annál a pontnál voltam, hogy értem a dolgokat, csavartak egy nagyot rajta és elképedtem. Nagyon tetszett.

2018.03.19 hackerjulcsi

Ez egy jó film lehet, annak ellenére, hogy amikor láttam, megvallom őszintén: nem értettem. Mindenesetre mindenképpen újra fogom nézni, mert érdekel, hogy mennyire fogom ez alaklommal érteni...