mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Nem a kedvencem a mai perverz humorú vígjátékok, de ebben nem csak ez dominált voltak benne eredeti poénok is, de max egyszer nézhető. A szereplők is sablonosak.

Laca//Ho/rr/oR//   2018. 12. 10.
Mocsok!!!Jó!!!

Moziba láttam a filmet és előtte nem olvastam után, csak annyit tudtam, hogy kik játszanak benne. Nekem nagyon tetszett ez a helyenként morbid vígjáték, lehet ezeken jókat nevetni és James Franco megint csak bebizonyította, hogy tök mindegy milyen karakterét kell eljátszania, azt általában jól lehozza. Ebben a vígjátékban is így volt, mert zseniális volt ez a komédia, tele sok baromsággal és Bryan Cranston szigorú morcos apu karakterével nekem nagyon bejött. Estés családi filmnek tökéletes választás.

indingo   2019. 08. 17.

Sokáig gondolkodtam rajta hogy tetszett vagy borzalom volt. Aztán az előbbi mellett döntöttem. James Franco tudjuk, hogy szereti ha nem normális kell játszani és itt kiélhette magát.

ArpiHajdu és Réci   2017. 06. 22.
Kicsit elhúzták, de szórakoztató

A film előzeteseit látva azt gondoltam, hogy ez nem lehet más, csak megint egy dilis amcsi film (hogy ezzel a kissé elcsépelt szóvirággal éljek). Aztán meglepődtem mikor végül egy szórakoztató filmet kaptam, s még csak nem is kellett annyira erőlködnie érte, mint amennyire gondoltam, hogy fog. James Franco fullba nyomja a kretént (ahogy máskor is szokta), de ebben a filmben ez nem áll neki rosszul. Szerintem elég jól hozza a dúsgazdag szerencsefiút, aki amennyire idegesítő, annyira szerethető is. S nyilván már a történet elejétől fogva egyértelmű lesz mindenki számára, hogy nem csak a jó csajt fogja meghódítani, hanem apucit is a film végére. Ami azonban a legjobb humorforrásokat adja hozzá ... több»

dulkap   2017. 05. 15.

„Sose nyomjál full kretént!” A mára már klasszikussá vált idézet nagyon igaz erre a filmre, akár Lairdről, akár Nedről van szó. A film nagy részében sajnos mindketten átestek a ló túloldalára, ami rendes ront az élvezeti értéken. Vannak benne poénok és jó részek, de nekem kicsit sok volt a két karakter. A vége felé szép lassan enyhült a dolog, hogy a végkicsengés ne legyen ennyire tömény kreténség, de azért összességében a kevesebb, több lett volna. Azt csak teljesen mellékesen jegyzem meg, hogy Cranston úgy játszott, mintha Steve Martin 21. századi reinkarnációja lenne.

Elon Musk
Cedric the Entertainer
Adam DeVine
Steve Aoki

Mielőtt azonban bárki is túlzott elvárásokkal közelítene a produkcióhoz, le kell szögeznem: ez a film sem rendelkezik lehengerlően eredeti vagy kifejezetten emlékezetes humorral, inkább a tipikusabb amerikai vígjátékok "felső-középkategóriájában" helyezkedik el, már ha létezik ilyen skatulya.

7/10 több»

A film összbevétele 118 102 725 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 157 354 445 forintot termelt. A hazai mozik összesen 111 260 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A rendező az a John Hamburg, aki az Apádra ütök, és a Vejedre ütök forgatókönyvét is írta, így már érthető a filmek közötti hasonlóság.

(XETH)

A filmben több híresség is szerepel (cameozik): a Kiss frontemberei, Steve Aoki DJ, és Elon Musk is.

(XETH)

James Franco a valóságban 17 évvel idősebb, mint filmbéli szerelme, Zoey Deutch.

(ArpiHajdu és Réci )