Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

indingo   2019. 08. 17.

Sokáig gondolkodtam rajta hogy tetszett vagy borzalom volt. Aztán az előbbi mellett döntöttem. James Franco tudjuk, hogy szereti ha nem normális kell játszani és itt kiélhette magát.

TomÁcs   2018. 08. 21.

A James Franco Bryan Cranston páros nem hangzik rosszul, bár utóbbi esetén ez a szerep éles váltás az általam leginkább ismert szerepe a Breaking Bad után. James Franco már sokszor bizonyította, hogy nem normális, nincs számára eljátszhatatlan szerep. Az sem érdekli, ha egy igazi bunkót kell játszania, áll elébe. pedig mennyivel jobban állnak neki a drámaibb szerepek (például 127 óra vagy 11.22.63). Bár ő valószínűleg a való életben sem százas azért érzi magát komfortosabban bugyuta szerepekben. A film alapötlete egy nagyon izgalmas vígjáték melegágya lehetne. A lányát féltő édesapa életében felbukkan a gyermek nem éppen szimpatikus párja és onnantól elszabadul a pokol. A történetnek szellemi atyja volt Franco régi jó barátja Jonah Hill is. A filmben mérhetetlenül zavart a rengeteg káromkodás, amit a végére megszokott az ember. A káromkodás nem egy poén kedves készítők. Speciális esetekben, adott helyzetben, ha olyan karakter mondja vagy ahogy mondja tud vicces lenni, de ez itt minimális volt. Az altesti poénok sem maradhattak ki természetesen, amelyek erőltetetten hatottak. Voltak kínos jelentek, amik nem csak a képernyőn, de a nézőtéren is kínosan hatottak. Ezek sajnos eléggé nagy befolyással jártak a film megítélése kapcsán. Mindent áthatott a primitív szexualitás. Ki, kit, hogyan hányszor és mindez ezerszer elmondva. Meg már a film legelején percekig James Franco karakterének golyói a téma. Helyenként beadtam a derekamat, valóban voltak benne olyan dialógusok, beszólások amelyek mosolyt csaltak az ember arcára. Például a japán szuper budis rész kifejezetten tetszett, de a női hangon megszólaló ház is okozott kellemes perceket. A feleség karakteréből és az öcsikéből többet is kihozhattak volna. Ha egy kicsit a stílus letisztultabb lett volna, szerintem nagyobbat ütött volna. Tudom, hogy ez a megbotránkoztató stílus koncepció volt. Bizonyos korig és adott lelkiállapotban lehet vicces, de én többet vártam tőle, elmaradt a nagy bummm. Jó indulattal három csillag.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Nem a kedvencem a mai perverz humorú vígjátékok, de ebben nem csak ez dominált voltak benne eredeti poénok is, de max egyszer nézhető. A szereplők is sablonosak.

Laca//Ho/rr/oR//   2018. 12. 10.

Mocsok!!!Jó!!!

Moziba láttam a filmet és előtte nem olvastam után, csak annyit tudtam, hogy kik játszanak benne. Nekem nagyon tetszett ez a helyenként morbid vígjáték, lehet ezeken jókat nevetni és James Franco megint csak bebizonyította, hogy tök mindegy milyen karakterét kell eljátszania, azt általában jól lehozza. Ebben a vígjátékban is így volt, mert zseniális volt ez a komédia, tele sok baromsággal és Bryan Cranston szigorú morcos apu karakterével nekem nagyon bejött. Estés családi filmnek tökéletes választás.

ArpiHajdu és Réci   2017. 06. 22.

Kicsit elhúzták, de szórakoztató

A film előzeteseit látva azt gondoltam, hogy ez nem lehet más, csak megint egy dilis amcsi film (hogy ezzel a kissé elcsépelt szóvirággal éljek). Aztán meglepődtem mikor végül egy szórakoztató filmet kaptam, s még csak nem is kellett annyira erőlködnie érte, mint amennyire gondoltam, hogy fog. James Franco fullba nyomja a kretént (ahogy máskor is szokta), de ebben a filmben ez nem áll neki rosszul. Szerintem elég jól hozza a dúsgazdag szerencsefiút, aki amennyire idegesítő, annyira szerethető is. S nyilván már a történet elejétől fogva egyértelmű lesz mindenki számára, hogy nem csak a jó csajt fogja meghódítani, hanem apucit is a film végére. Ami azonban a legjobb humorforrásokat adja hozzá ... több»

Elon Musk
Cedric the Entertainer
Adam DeVine
Steve Aoki

Mielőtt azonban bárki is túlzott elvárásokkal közelítene a produkcióhoz, le kell szögeznem: ez a film sem rendelkezik lehengerlően eredeti vagy kifejezetten emlékezetes humorral, inkább a tipikusabb amerikai vígjátékok "felső-középkategóriájában" helyezkedik el, már ha létezik ilyen skatulya.

7/10 több»

A film összbevétele 118 102 725 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 157 354 445 forintot termelt. A hazai mozik összesen 111 260 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A rendező az a John Hamburg, aki az Apádra ütök, és a Vejedre ütök forgatókönyvét is írta, így már érthető a filmek közötti hasonlóság.

(XETH)

A filmben több híresség is szerepel (cameozik): a Kiss frontemberei, Steve Aoki DJ, és Elon Musk is.

(XETH)

James Franco a valóságban 17 évvel idősebb, mint filmbéli szerelme, Zoey Deutch.

(ArpiHajdu és Réci )