Miért pont Ő?

(Why Him?)

Sem Rorrey  2017. 02. 02. 20:35

Ne legyenek túl nagy elvárásai annak, aki megnézi a filmet, csak akarjon egy kicsit nevetni, arra ötcsillagos. James Franco szerintem egyik legjobb filmes karakterét kapta, amit zseniálisan játszik, csak miatta megéri megnézni a filmet. Az alaphelyzet abszurditása a poénok melegágya. Zseniális a két totál ellentétes figura összeeresztése.

BéBé  2017. 01. 06. 20:08

Ez a film számomra egy kissé zavarba ejtő volt. A rendező sok esetben túlzásokba esett az altesti humor kapcsán, ami számomra sok esetben tönkretette a hangulatot és az történéseket. Ennek ellenére sok kitűnő jelenetet és egy-két mély érzelmet is elcsíphettek a szemfülesek.
Az esetek többségében sajnos kiszámítható volt, hogy mi következik, hiszen amint volt egy békés pillanat, egyből biztosan történt valami őrültség. Ennek ellenére kitűnő torztükröt tud állítani a film például a modern művészet és a modern konyha elé.
Annak aki szeretne egy jót nevetni, és nem vár semmi többet, tökéletes választás, de akik valami történetet, érzelmet, elgondolkoztató kérdést szeretnének hazavinni, sajnos csalódni fognak.

emiel  2016. 12. 27. 07:29

Szórakoztató, jó választás, ha valaki az ünnepek alatt szeretne egy kicsit kikapcsolódni. Sok jó poén és szituáció volt benne. De a történet nem hozz túl sok újat, az volt az érzésem, hogy ezt már láttam. De összességében jó, a színészeket nagyon eltalálta a rendező. És a szinkron is meglepően jó volt.

mamiéstöti2  2017. 08. 17. 16:44

Nem a kedvencem a mai perverz humorú vígjátékok, de ebben nem csak ez dominált voltak benne eredeti poénok is, de max egyszer nézhető. A szereplők is sablonosak.

dulkap  2017. 05. 15. 14:06

„Sose nyomjál full kretént!” A mára már klasszikussá vált idézet nagyon igaz erre a filmre, akár Lairdről, akár Nedről van szó. A film nagy részében sajnos mindketten átestek a ló túloldalára, ami rendes ront az élvezeti értéken. Vannak benne poénok és jó részek, de nekem kicsit sok volt a két karakter. A vége felé szép lassan enyhült a dolog, hogy a végkicsengés ne legyen ennyire tömény kreténség, de azért összességében a kevesebb, több lett volna. Azt csak teljesen mellékesen jegyzem meg, hogy Cranston úgy játszott, mintha Steve Martin 21. századi reinkarnációja lenne.

Elon Musk
Cedric the Entertainer
Adam DeVine
Steve Aoki
Smoking Barrels: Miért pont Ő?
Mielőtt azonban bárki is túlzott elvárásokkal közelítene a produkcióhoz, le kell szögeznem: ez a film sem rendelkezik lehengerlően eredeti vagy kifejezetten emlékezetes humorral, inkább a tipikusabb amerikai vígjátékok "felső-középkategóriájában" helyezkedik el, már ha létezik ilyen skatulya.

7/10

James Franco a valóságban 17 évvel idősebb, mint filmbéli szerelme, Zoey Deutch.

A Fleming ház a Wisteria Lane-en található, ahol a Született feleségek című sorozat is játszódik.

Megan Mullaly és Casey Wilson korábban már játszottak együtt anya-lánya párost a Happy Endings - Fuss el véle című sorozatban.