Miért pont ő?

Elon Musk
Cedric the Entertainer
Adam Devine
Steve Aoki

A Derült égből Polly (Along Came Polly; 2004) és a Spancserek (I Love You, Man; 2009) rendezője, John Hamburg Miért pont ő? című legújabb vígjátékában egy apa elkeseredett harcát mutatja be, aki bepánikolva lánya elvesztésétől, hirtelen rivalizálni kezd annak gazdag… Több

Rendező: John Hamburg
Forgatókönyvíró: John Hamburg, Ian Helfer, Jonah Hill
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kambodzsa
Premier (HU): 2016.12.22. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.04.10 neki

Társadalomkritika?

Nekem olyan érzésem, volt mintha már láttam volna ezt a történetet más címmel és szereplőkkel. Amiért tetszett: a szókimondása, az egyszerűsége és látni, hogy van az a pénzügyi háttér, amikor már kínodban mindent is megteszel.

2018.08.21 TomÁcs

a nap véleménye

A James Franco Bryan Cranston páros nem hangzik rosszul, bár utóbbi esetén ez a szerep éles váltás az általam leginkább ismert szerepe a Breaking Bad után. James Franco már sokszor bizonyította, hogy nem normális, nincs számára eljátszhatatlan szere... Több

2017.08.17 mamiéstöti2

Nem a kedvencem a mai perverz humorú vígjátékok, de ebben nem csak ez dominált voltak benne eredeti poénok is, de max egyszer nézhető. A szereplők is sablonosak.

2018.12.10 Laca//Ho/rr/oR//

Mocsok!!!Jó!!!

Moziba láttam a filmet és előtte nem olvastam után, csak annyit tudtam, hogy kik játszanak benne. Nekem nagyon tetszett ez a helyenként morbid vígjáték, lehet ezeken jókat nevetni és James Franco megint csak bebizonyította, hogy tök mindegy milyen karakterét kell eljátszania, azt általában jól lehozza. Ebben a vígjátékban is így volt, mert zseniális volt ez a komédia, tele sok baromsággal és Bryan Cranston szigorú morcos apu karakterével nekem nagyon bejött. Estés családi filmnek tökéletes választás.

2019.08.17 indingo

Sokáig gondolkodtam rajta hogy tetszett vagy borzalom volt. Aztán az előbbi mellett döntöttem. James Franco tudjuk, hogy szereti ha nem normális kell játszani és itt kiélhette magát.

A film összbevétele 118 102 725 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 157 354 445 forintot termelt. A hazai mozik összesen 111 260 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A rendező az a John Hamburg, aki az Apádra ütök, és a Vejedre ütök forgatókönyvét is írta, így már érthető a filmek közötti hasonlóság.Szerző: XETH

A filmben több híresség is szerepel (cameozik): a Kiss frontemberei, Steve Aoki DJ, és Elon Musk is.Szerző: XETH

James Franco a valóságban 17 évvel idősebb, mint filmbéli szerelme, Zoey Deutch.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A Fleming ház a Wisteria Lane-en található, ahol a Született feleségek című sorozat is játszódik.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2017. 05. 07.)
Miért pont Ő?
Mielőtt azonban bárki is túlzott elvárásokkal közelítene a produkcióhoz, le kell szögeznem: ez a film sem rendelkezik lehengerlően eredeti vagy kifejezetten emlékezetes humorral, inkább a tipikusabb amerikai vígjátékok "felső-középkategóriájában" helyezkedik el, már ha létezik ilyen skatulya.

7/10 Több