Vonat Busanba: Zombi expressz

Busanhaeng

2020.10.12 jfruzsi97

Egyik leglátványosabb zombis film amit láttam. Érdekes sztorival.Bár sajnálom, hogy meghalt olyan akire nem számítottam.

2023.12.06 Gamehun638

Hihetetlen, hogy mennyire istenítve van ez az alkotás. Mintha a spanyolviaszt... Pedig nem. Egy vontatott film. (Érted... :D) Tipik, unalmas zombi film.

2018.03.05 Milanman

A legtöbb elemében üdítően friss zombi-horror film, mely nem csak a zsánert rázza fel, de egyben sikeresen visszanyúlik a műfaj eredetéhez is, amikor ezt a típust elsődlegesen társadalomkritikának szánták. A Busan emellett rendkívül pörgős, karakterek szintjén szépen árnyált és az utolsó pillanatokig rendkívül izgalmas.

2018.03.17 Queenakasha

Utálom a zombis filmeket, de ez tényleg elég jó. A végén azért kíváncsi lettem volna hogy mit kezdtek a helyzettel és sajnáltam a főszereplőt is, de ettől eltekintve a legjobb zombis film amit láttam.

2020.10.06 belavagyok

Nagyon ügyes a film, mert végig törekedtek arra a készítők, hogy ne legyen holt idő. Szó szerint, minidg történt valami, pörgött a történet.

2019.06.18 Miska bácsi

Nem kevés egybehangzó véleményt olvastam, miszerint ez a film megreformálta a zombifilmeket. Szinte semmi ilyet nem tett, egyedül a helyszínválasztás adott egy minimálisan újszerű megközelítést a katasztrófának. Viszont a megvalósítás feszes, pörgős,... Több

2021.12.21 szoljhozzam

Elképesztően pörgős és lendületes film, pedig a zombis téma már kezd unalmas lenni, de a koreaiak meg fel tudták rázni a témát, és egy jó filmet hoztak össze.

2019.06.18 Di Canio

Még a cinefesten láttam, megérte este tízre menni megnézni, tényleg nagyon jó zombis film, úgy mentünk, hogy belenézünk aztán ha gagyi akkor hagyjuk, de végig jó szórakozás volt, zombis filmek kedvelőinek ez biztos kedvenc lesz.

2019.03.07 koricapito

Tiszta zombi ez a vonat

Annak ellenére, hogy szinte csak pozitív kritikákat olvastam és hallottam a filmről, nem tettem magasra a lécet. Természetesen nem azért mert Ázsiában készült - ugyanis már jó néhány remek távol-keleti alkotással találkoztam - hanem sokkal inkább azé... Teljes kritika

2020.09.24 HannaK

Kicsit lehetett volna rövidebb, meg a főszereplők mindig megússzák dolog kicsit unalmas, de összességében egy pörgős kis film volt.

2020.11.06 H.a.n.n.a

Először azt hittem, hogy ez egy zombiparódia lesz, aztán rá kellett jönnöm, hogy véresen komoly és nem is olyan rossz. Izgalmas film.

2018.09.29 Dóra7.6

Az egyik legjobb zombis film amit valaha láttam, mindenkinek csak ajánlani tudom. Én kétszer sírtam a végén, ez is ritka horror filmnél :D

2018.04.29 ati02

Nagyon régóta nem láttam ennyire jól átültetve az amerikai akciót a keleti filozófiába, ráadásul szinte hibátlan dramaturgiával és látványos vizuális kompozíciókkal. Filmjét nézve többször kaptam magamat azon, hogy lélegzetvisszafojtva lesem a történ... Több

2016.09.26 paval

Nagyon eredeti film, a műfajában szerintem az egyik legjobb. Ha bírod a zombis filmeket, ezzel feltétlenül tegyél egy próbát.