127 óra

127 Hours

2017.10.03 Bibabac

Nem hittem volna, hogy ilyen jó kis filmet össze lehet abból hozni, hogy napokig ácsorog valaki egy sziklarepedésben. Nem mondanám izgalmasnak, izgulni nem izgultam, de érdekes volt végigkövetni azt a bizonyos 127 órát. Egyszer mindenképpen érdemes látni, de nem hiszem,hogy többször is megnézném.

2014.12.04 tamas84

Fantasztikus film, az ember örül, hogy él. Akkora boldogság fogott el a film után, hogy minden porcikám megvan, és hogy semmim se hiányzik. Csodálatos az ember, hogy mit kibír a túlélése érdekében. Lenyűgöző alkotás.

2017.05.02 Wolowitz

Nem egy pörgős és izgalmakkal teli filmről van szó viszont én nagyon kedveltem. Tökéletesen átadja a hangulatot amit ilyen helyzetben él meg az ember. Érdekfeszítő és James Franco kiváló választás volt a szerepre.

2016.04.27 ukla

Nagyon kemény és félelmetes film az emberi szenvedésről és a kitartásról.Igazából tényleg csak egy emberről szól a film, és tudjuk mi fog történni mi lesz a vége.A gondolatok és emlékek megjelenítése eszméletlen jóra sikerült.Szinte csak azon keresztűl ismerhetjük meg a karaktert.

2015.10.16 Blindspot

Nagyon erőltetett és közhelyes. De lehet, azért gondolom ezt, mert ez nagyon más mint amit én elvárnék ettől a filmtől így hát, tőlem nagyon távol áll. Egyáltalán nem tetszett. Kuka az egész úgy ahogy van

2024.03.05 Clay44

Végig fenntartotta az érdeklődést, és kíváncsian vártam, hogy is fog szabadulni, tetszett nagyon. Újra nem nézném meg, de egyszer ajánlom mindenkinek.

2015.06.16 Miss Rika

Nem egy akciódús film természetes hisz drámáról van szó. Nekem nagyon tetszett azon kívül ritka jól játszotta a szerepét James Franco, inkább vígjátékokban szoktam meg így új dolog volt így látnom.

2015.08.20 Filmzabáló

Borzalmas 127 óra zseniális 1,5 órába sűrítve; ez Danny Boyle filmje, amely egyedi ábrázolásmódjával és persze James Franco energikus és átható játékával az utánozhatatlan kategóriát súrolja. A valós események nyomán készült film egyedülállóan különleges alkotás, vétek kihagyni.

2015.06.30 BuBu

Nem tudok újat írni, mint amit már az előttem szólók is írtak, ez egy tökéletesre sikeredett életrajzi dráma, egy kiváló színésszel, aki nagyon hitelesen visszaadja a rá írt szerepet!

2017.01.08 holnaputan

Remekül összerakott film, sose unom meg pedig már számtalanszor láttam. Nincs benne egy perc unalom sem és a történet meg maga hihetetlen.

2015.04.19 KeriPeti

A film nagyon tetszett, sikerült pont egy olyan hangulatomban nézni, amikor nagyon bele tudtam élni magam, bár szerintem ez bármikor sikerült volna. Elképesztő kitartása van főhősünknek, nem tudom hasonló szituban én meddig bírnám. Jó film, bátran ajánlom mindenkinek.

2015.06.20 Akodako

Meggyozo színészi alakítással bemutatott igaz történet ami elgondolkoztató és magával ragad, nagyon beleéltem magam a történetbe, érzelmileg megfogó .

2016.10.23 malnaturmix

A zárt történethez képest elég jól össze lett rakva. Nehéz dolga volt a készítőknek, hisz a néző tudja hogy mi fog történni és igy kell valami izgalmasat csinálni.

2015.11.09 gihera81

A 127 órában az a jó többek között, hogy nem szarakodik különféle külső helyszíneken játszódó mellékszálakkal, csak épp annyira, amennyire bele kell látnunk a főhős fejébe.