127 óra

127 Hours

2020.03.07 iq.csabi

Semmi meglepőt, nem hoz a film, tulajdonképpen az előzetesből kiderül minden, de ez nem jelenti azt, hogy ne lenne izgalmas. A négy csillag csak azért jár, mert volt egy pár pillanat, amikor azt vettem észre, hogy untam. Egyébként mindenképpen érdemes megnézni, 1,5 órát mindenképpen megér!

2017.05.14 Gábor Rózsa

Ez már gyakorlatilag egy kultikus film a témában. Azoknak, akik szeretik a túrázós filmeket ez egy remek fogás de persze nem a szokványos fokozatban. Feszes, izgulós, fogösszeszorítós.

2015.05.09 hejnekem

Kitűnő film, ami remek történet arról, hogy milyen amikor az tényleg az életedért küzdesz. Feszes hangulatú, izgalmas, ami szándékosan kényelmetlen helyzetbe akarja hozni a nézőt. Jók a zenék, a hangok főleg a vége felé. Klausztrofóbiásoknak nem ajánlott!

2020.04.04 Oliver.guy_

SPOILERt tartalmazhat!!! A film életszerű eseményt dolgoz fel, tanulságos és elképesztő hatása van. Néha borzalmasan valóságos látványvilág mellett, fokozatosan mutatja be amint főszereplőnk óráról órára, napról napra, szépen lassan kezd beleőrülni a... Több

2015.01.28 Laci000

Nagyon elgondolkodtató hogy az ember mire képes a túlélés érdekében.

2017.05.29 Zoer8993

Nagyon brutális a film, eléri, hogy beleképzeljük magunkat egy ilyen szorult helyzetbe, ez pedig elég kemény. A feszültség egyre csak nő és a kérdés is felmerül bennünk, mi vajon mit tennénk meg a szabadulásunkért.

2015.10.29 fcbnandi

Nagyon érdekes film. Nagyon jó színészi játék. Az nagyot dob a filmen, hogy megtörtént eseményt dolgoz fel. A vége nagyon megható. Lenyűgöző film és zseniális.

2015.10.01 AE1205SB

Elgondolkodtató és lenyűgöző film, végig leköti a néző figyelmét. Hihetetlen mit ki tudtak hozni egy egy helyszínes és személyes filmből. James Franco alakítása kiváló és hiteles! ÖTÖS!

2015.07.11 moony5972

Szerintem egész jó film volt. Kissé esetlennek tűnt a történet egy két apróbb helyen. De ettől függetlenül szerintem nagyon rendben volt. Látványra semmi panasz nem lehet a zene szintén tuti. Így hát nekem pozitív élmény volt.

2015.06.08 Tomi

Egy nagyon izgalmas film a maga nevében. Nem tudtam mire számítsak a címe alapján de aztán úgy döntöttem megnézem. Nem csalódtam. Remek kis dráma/életrajzi film csak ajánlani tudom.

2015.05.18 a.edit63

Jobban izgultam rajta, mint akármelyik mai horror filmen. Az, hogy valós történet, adja meg a löketet az egésznek, és pont emiatt nagyszerű, hogy nem rakták tele hihetetlen dolgokkal, hogy több pluszt adjanak a történethez, szerintem azzal csak hitel... Több

2015.06.30 Prücsök

Zseniális film, amit az élet írt! Nagyon jól sikerült visszaadni, hogy élhette meg Aron Ralston a 127 óra rabságot. James Franco remekül visszaadja, nagyon hűen ábrázolja a történéseket!

2015.07.17 rhamus

Na, ez borzasztó. Engem teljesen kiakasztott ez a film, logikátlannak éreztem és a sztori is inkább szétesőben volt. Mintsem hogy összerakták volna egy egésszé… nagyon nem tetszett. Mert lassú és vontatott volt.

2024.02.12 Zoe Tailor

Darwin-díjra fel!

Régebben láttam ezt a filmet, és kis híján... Annyira tipikus, az emberi felelőtlenséget tökéletesen megtestesíti ez a film, és a tudatos gondolkozás teljes hiányát is! Ilyen az, ha elbízzuk magunkat, és elindulunk „túlélni”! Gyorsan megjön a baj, szélnek szárnyán, és sajnos onnantól Hamlet monológot fogunk motyogni, ha ad rá esélyt a sors! Főhősünk túléli élete leghorrorisztikusabb kalandját, de vajon megért ennyit a nemtörődömség, a vagányság, a fene nagy lazaság?! A film nagyon jó mementó lehetne sok agyilag defektes, adrenalinfüggő számára, de évente több tucat ember hal meg Aron Ralston-féle abszurd helyzetekbe sodorva magát! Nagyon jószívű ember vagyok, de elgondolkoztató, hogy feltétlen sajnáljam-e ezeket a halált kísértgető embereket...