127 óra

127 Hours

2016.04.15 mártilány

Danny Boyle mindent megtesz azért, hogy a néző beleélje magát Aron helyzetébe. Nagyon jól bánik az idővel és a drámával, gyönyörűen tudja fokozni, de valószínűleg azért ennyire hiteles, mert maga az élet rendezte a filmet.

2015.03.23 antoska

Igazi onuralom es kitartast bemutato film. A rendezo teljes mertekben feldolgozta a konyvet es a szineszi alakitas is nyomot hagy az emberben.

2015.02.17 Vidal89

A film nagyja egy sziklához ragadva játszódik, de egy pillanatig sem unalmas=tökéletes rendezés és James Franco is megcsillogtatja a színészi képességeit, ha már a füves, piás énjét nem bírják sokan!

2015.01.24 Emil444

Már-már ijesztő, hogy 1 emberrel ilyen filmet lehet alkotni...teljesen átéreztem a szereplőnk fájdalmait, és legszivesebben benyúltam volna a képernyőn, hogy kimentsem onnan. Mindenkinek ajánlom, de ne akkor nézze meg, amikor éppen jókedvű, mert garantáltan rányomja a pecsétjét a film a további napjára!

2015.04.03 picibaba

Remek kamera állások, remek rendező, remek színész :) Megható, nekem nagyon gyakran összeszorult a torkom.

2015.03.31 lexaa_95

Nagyon elgondolkodtató, részletesen mutatja be, hogyan próbál életben maradni a szinte lehetetlen helyzetben. Remek film, hatalmas alakítással.

2015.05.11 Akasa87

Ez mekkora film...kb átéreztem az egészet, mintha én lettem volna a főszereplő helyében. James Franco remek színész, kár hogy nem látni sokkal több filmben!

2015.03.10 Zacsi

Nagyszerűen mutatja be a film az igaz történetet, egyszerűen annyira bele lehet élni magunkat a történetbe, hogy a film végén maga a néző is felszabadul egy kicsit. James Franco egyik legjobban sikerült filmje.

2015.11.26 qwertz

Jócskán túl van értékelve ez a film. Egy hosszú videoklip James Francót dicsőítve, aki azon kívül, hogy nagyon megpróbálja magát beleélni a szerepre, nem csinál semmit. Ennél sokkal jobb a Shouldn’t be alive sorozat. Nem tudom, hogy hogyan lehetne t... Több

2019.07.19 r858r858

127 óra unalom

2004. szeptember 7. Ekkor jelent meg a "Between a Rock and a Hard Place" Amerikában. Aron Ralston olyan balesetet él meg, amit mások nem élnének túl, 127 órát bezárva egy sziklahasadékban, egyedül, magányosan. A könyv magyarul is olvasható, szóval, a... Teljes kritika